Pakiet akcesoriów do Squeezebox Radio od Logitech

Pakiet akcesoriów do Squeezebox Radio od Logitech
Źródło zdjęć: © logitech.com

28.02.2010 14:12, aktual.: 01.03.2010 23:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Logitech wprowadziła do swojej oferty zestaw akcesoriów do sieciowego odtwarzacza muzyki Squeezebox Radio. W pakiecie znajdziemy pilot zdalnego sterowania oraz specjalną baterię...

Firma Logitech wprowadziła do swojej oferty zestaw akcesoriów do sieciowego odtwarzacza muzyki Squeezebox Radio. W pakiecie znajdziemy pilot zdalnego sterowania oraz specjalną baterię, która ma zapewnić nawet do 6 godzin ciągłego odgrywania muzyki.

Pakiet Squeezebox Radio Accessory Pack ma zwiększyć wygodę użytkowania odtwarzaczy Logitech. Bateria ma umożliwić swobodne przenoszenie urządzenia w obrębie domu bez konieczności przerywania odgrywanej muzyki. Dodatkowo mały i kompaktowy pilot zdalnego sterowania na podczerwień ma zapewnić dostęp do podstawowych funkcji, takich jak włączanie i wyłączanie Squeezebox, regulację głośności czy wybór muzyki.

Producent podaje, że akumulator zapewni zasilanie odtwarzacza nawet przez sześć godzin i ładuje się, kiedy odtwarzacz Squeezebox Radio jest podłączony do gniazda sieciowego. Z kolei odłączenie odtwarzacza od prądu spowoduje automatyczne przełączenie na zasilanie z baterii.

Zestaw objęty jest dwuletnią gwarancją producenta, a jego cena wynosi niespełna 50 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)