"Pakiet 30 minut" w Play Karcie

"Pakiet 30 minut" w Play Karcie

30.01.2008 15:17, aktual.: 30.01.2008 15:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ramach promocji Łap Łup Play przygotował dla użytkowników Play na Kartę pakiet 30 tańszych minut na połączenia we własnej sieci.

Od 1. lutego użytkownicy Play na Kartę mogą aktywować pakiet 30 minut na rozmowy w ramach sieci PLAY. Koszt pakietu to 6 zł (efektywna cena minuty - 20 groszy).

Aktywacja pakietu jest możliwa od 1. lutego do 16. marca, a pakiet będzie przyznawany przez kolejne miesiące (do odwołania promocji). Pakiet dostępny jest na 30 dni i w ciągu tych 30 dni może być aktywowany tylko raz. Warunkiem przedłużenia oferty na kolejne miesiące jest posiadanie 6 zł na koncie w ostatnim dniu miesiąca (kwota musi pochodzić z wartości doładowania, a nie ewentualnej premii za doładowania) oraz utrzymanie ważnego konta na połączenia wychodzące Nie wykorzystane minuty przepadają z końcem miesiąca kalendarzowego.

Pakiet można aktywować kodem _ 1117*1# _ oraz poprzez telefoniczne lub internetowe biuro obsługi klienta.

Minuty pozostałe w ramach pakietu zostają zamrożone, gdy Użytkownik traci możliwość wykonywania połączeń wychodzących. Po doładowaniu konta dokonanym przed końcem miesiąca, w którym minuty z pakietu zostały zamrożone zostaje przywrócona możliwość ich wykorzystania. Po wykorzystaniu minut z pakietu stawki za minutę połączenia naliczane będą zgodnie z cennikiem. Minuty z pakietu są rozliczane co sekundę, w pierwszej kolejności, przed środkami z Pakietu Złotówek i Premii.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)