Packard Bell zaczyna walkę o polski rynek

Packard Bell zaczyna walkę o polski rynek
Źródło zdjęć: © Packard Bell

19.02.2008 22:01, aktual.: 20.02.2008 15:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gama produktów Packard Bell oferowanych w Polsce zawiera notebooki formatu 12, 15,4 i 17 cali wyposażone w najnowsze technologie w rodzaju wydajnych procesorów Intel Core2 Duo, AMD Turion 64X2, napędów Blu-Ray, kamer internetowych, szybkich łączy bezprzewodowych lub złączy HDMI i DVI, a także zaawansowanych kart graficznych zdolnych do odtwarzania obrazu wideo HD

Zdobycie w ciągu roku 5 proc. rynku notebooków w Polsce, a w ciągu trzech lat zmieszczenie się w pierwszej piątce dostawców laptopów –. to główne cele jakie stawia sobie Packard Bell w naszym kraju, a które przedstawił we wtorek Sylvain Braem, Manager w Regionie Europy Wschodniej tego producenta. Packard Bell podpisał właśnie umowę z firmą Incom, która dzięki temu stała się wyłącznym dystrybutorem notebooków i urządzeń GPS na terenie Polski produkcji PB. Według Sylvaina Braema Packard Bell nie musi otwierać w Polsce własnego biura, gdyż wszystkie obowiązki reprezentacyjne przejmie na siebie Incom.

Wstępnie Incom zaoferuje notebooki: EasyNote F0237-V-033. EasyNote MH35-U-049, EasyNote MH35-U-050, EasyNote ME35-T-023, EasyNote BU45-P-113, EasyNote MB66-U-021, EasyNote SJ82-B-001, EasyNote MB66-P-025, EasyNote MB87-P-015, EasyNote MB89-P-019 i EasyNote SB89-P-014. W przyszłości liczba urządzeń Packard Bell w ofercie Incom ma się zwiększyć.

Gama produktów Packard Bell oferowanych w Polsce zawiera notebooki formatu 12. 15,4 i 17 cali wyposażone w najnowsze technologie w rodzaju wydajnych procesorów Intel Core2 Duo, AMD Turion 64X2, napędów Blu-Ray, kamer internetowych, szybkich łączy bezprzewodowych lub złączy HDMI i DVI, a także zaawansowanych kart graficznych zdolnych do odtwarzania obrazu wideo HD.

Packard Bell wprowadza również odbiorniki GPS przeznaczone do i dla pieszych turystów. Odbiorniki GPS z powłoką antyrefleksyjną zawierają interfejs i dokładną mapę Polski wraz programem nawigacyjnym. Mogą być również wykorzystywane jako przenośne odtwarzacze multimediów.

Obraz
© Fotorelacja (fot. WP)

Sylvain Braem szczególnie podkreślił wprowadzenie do Polski linii „ekskluzywnych notebooków w lśniących obudowach”. Dostępne będą trzy z dotychczasowych linii Packard Bell - EasyNote BG, MB i SB. Notebooki z ekranem o przekątnej 1. cali serii Easy Note BG otrzymały akcenty w kolorze limetkowej zieleni. Te o przekątnej 15,4 cala z serii MB mają wstawki w kolorze pomarańczowym, zaś 17 calowe z serii SB w kolorze ciemnej czekolady.

Wszystkie trzy komputery wyposażone są w procesory Intel Core2 Duo, wbudowaną łączność bezprzewodową i kamery internetowe. Easy Note MB i SB SA dostępne z napędami Blu-Ray, zaawansowanymi kartami graficznymi (NVIDIA 860. M GT z 512 MB pamięci) przeznaczonymi do wymagających aplikacji graficznych i najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w rodzaju łącz DVI, HDMI czy eSATA.

Białe notebooki Packard Bell Limited Edition EasyNote o przekątnych 1. będą dostępne w Polsce w marcu w cenie 3 tys. 399 zł z VAT (z procesorem AMD turionx2) i 4 tys. 699 zł z VAT (z procesorem Intel Core 2 Duo). Wersja formatu 15,4 cala będzie kosztowała 4 tys. 199 zł z VAT. Model o przekątnej 12 cali zostanie wprowadzony w terminie późniejszym. Notebooki objęte będą dwuletnią gwarancją.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)