Ozzy Osbourne sepleni o Samsungu Allias 2

Ozzy Osbourne sepleni o Samsungu Allias 2

Ozzy Osbourne sepleni o Samsungu Allias 2
12.06.2009 14:03, aktualizacja: 12.06.2009 14:33

W czasie kryzysu trudniej sprzedać cokolwiek. Nie inaczej jest z telefonami. Specjaliści od marketingu muszą w tym czasie wysilić się dużo bardziej by zwrócić naszą uwagę i zainteresować produktem swojej firmy. Zasadę tą wzięło sobie do serca Verizon Wireless tworząc reklamę oryginalnego telefonu Samsung Allias 2. W reklamie wziął udział sam Ozzy Osbourne.

Reklama przede wszystkim skupia się na najciekawszej cesze - wyświetlaczu, z którego można korzystać na dwa sposoby. W zależności od tego jak otworzymy klapkę klawiatura QWERTY dostosuje się do ułożenia by ułatwić korzystanie z telefonu.

Do tego smartfon zaświeci do nas ekranem o przekątnej 2,6-cala (rozdzielczość QVGA), błyśnie aparatem 2-megapikselowym, porozumie się z naszą kartą microSD czy połączy przez Bluetooth. Dodatkowo wskaże nam drogę dzięki zintegrowanemu modułowi GPS czy połączy się dzięki technologii EV-DO.

Cena urządzenia to 79,9. $ w przypadku dwuletniej umowy. Jednak w Polsce smartfon nie jest dostępny i raczej nie będzie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)