Ostra jazda dla fanów Demolition Derby

Ostra jazda dla fanów Demolition Derby

Ostra jazda dla fanów Demolition Derby
Źródło zdjęć: © WP.PL
06.07.2008 22:20, aktualizacja: 06.07.2008 23:15

Gadżet zapewni pełną emocji samochodową rozróbę, którą możemy urządzić ze znajomymi np. w domu lub w pracy. Uderz w słaby punkt auta przeciwnika i katapultuj jego "załogę"...

Chyba każdy z nas w mniejszym bądź większym stopniu jest fanem motoryzacji. Lubimy oglądać sportowe samochody, wyścigi i popisy kaskaderskie. Pewnie nie raz w telewizji widzieliśmy amerykańskie Demolition Derby, których zawodnicy kierując pojazdami rozbijają auta przeciwników. Zawody te są tematem wielu gier komputerowych, zapewniających długie godziny wirtualnej rozrywki, ale nie ma nic lepszego jak zmierzyć się z przyjaciółmi w realnym świecie.

Jeśli nie mamy możliwości wzięcia udziału w prawdziwych rozgrywkach Demolition Derby być może zadowoli nas gadżet - _ "Auto-Destrukcja" _. Pozwoli on na dynamiczną, pełną emocji samochodową rozróbę, którą możemy urządzić ze znajomymi np. w domu lub w pracy. W zestawie znajdziemy zdalnie sterowane samochody z "pasażerami" osadzonymi na sprężynach - katapultach podłączonych do specjalnych czujników umieszczonych na zewnątrz pojazdów.

Sterowanie odbywa się za pomocą radiowych kontrolerów. Wystarczy uderzyć w słaby punkt auta przeciwnika, aby jego "pasażer" został katapultowany. Wygrywa ten, kto pierwszy pozbawi przeciwnika całej załogi. Dobra zabawa gwarantowana.

Cena: _ 134.95 zł _

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)