Ostatnie dni "socjalnego"

Ostatnie dni "socjalnego"

27.11.2008 12:17, aktual.: 27.11.2008 12:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeszcze tylko przez 4 dni będzie można zamówić plan tp socjalny - jeden z najatrakcyjniejszych, szeroko dostępnych planów dla osób, które praktycznie nie dzwonią z telefonu stacjonarnego, a co najwyżej odbierają połączenia albo wykorzystują łącze do dostępu do Internetu świadczonego przez operatora stacjonarnego.

  1. grudnia TP wycofuje ze sprzedaży _ plan tp socjalny _, który kosztuje 28,06 zł, zastępując go wprowadzonym w maju _ planem tp przyjaznym _. To najtańszy na rynku abonament telefoniczny, przeznaczony dla osób w trudnej sytuacji ekonomicznej, który kosztuje 18,30 zł. _ Plan tp przyjazny _ w cenie abonamentu oferuje 30 minut na rozmowy w sieciach stacjonarnych oraz możliwość korzystania z szerokopasmowego dostępu do Internetu - także z _ neostrady tp _, w odróżnieniu od _ planu tp socjalnego _. Jego cena nie pokrywa kosztów świadczenia usługi, dlatego TP uzyskała zgodę UKE na jego wprowadzenie pod warunkiem, że będą z niego korzystać wyłącznie osoby mające stały zasiłek pieniężny z Ośrodków Pomocy Społecznej (OPS), które na specjalnie przygotowanym formularzu dostarczą do TP potwierdzenie korzystania z pomocy OPS. Z _ planu tp socjalnego _ mógł korzystać każdy klient TP, bez potrzeby przedstawiania jakichkolwiek zaświadczeń.

Spośród nich, na specjalnych warunkach, z _ planu tp przyjaznego _ mogą skorzystać osoby zaburzeniami wzroku, mowy lub słuchu, którym na podstawie orzeczeń Powiatowego lub Wojewódzkiego Zespołu Orzekającego o Stopniu Niepełnosprawności, TP przyznaje dodatkową 50% ulgę w opłacie abonamentowej.

Dotychczasowi klienci _ planu tp socjalnego _ mogą nadal z niego korzystać. Oczywiście mają również możliwość przejścia na każdy inny plan dostępny w ofercie TP. Po wybraniu innego abonamentu nie będą jednak mieli możliwości powrotu do planu socjalnego.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)