Oskarowa Motorola ROKR E8

Oskarowa Motorola ROKR E8
Źródło zdjęć: © Motorola

21.02.2008 09:48, aktual.: 22.02.2008 09:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już za kilka dni Motorola znowu pojawi się na
słynnym czerwonym dywanie Hollywoodzkiej 80. Gali Oscarów. Zgodnie z
wieloletnią tradycją wszyscy nominowani w kategorii reżyserskiej i
czterech kategoriach aktorskich dostaną oryginalny prezent od Motoroli
– niedostępny jeszcze nigdzie na świecie muzyczny telefon ROKR E8. Tym
samym jako pierwsi konsumenci będą mogli sprawdzić jego funkcje

Każdy telefon zostanie wręczony w specjalnie zaprojektowanym, ozdobnym pudełku, które nawiązuje do najnowszych trendów mody. Pamiątkowe opakowanie stworzone zostało z opalizującego materiału, który przypomina skórę iguany. Dla nominowanych artystek wybrano modny kolor fuksji (z odpowiednio dobranym różem wewnątrz pudełka), dla nominowanych artystów zaś męski, kobaltowy błękit (z błękitno-szarym wnętrzem). Dodatkowo każdy prezent opatrzony jest odpowiednim imieniem i nazwiskiem oraz właściwą kategorią.

Ale to nie wszystko! Oprócz muzycznego kameleona –. telefonu ROKR E8 – w Oscarowym upominku od Motoroli znajdą się też bezprzewodowe słuchawki Bluetooth Stereo S9-HD. Jest to najnowsza wersja małych i ultralekkich słuchawek, dzięki którym można słuchać muzyki i rozmawiać przez telefon. Zapewniają przestrzenny dźwięk w technologii SRS WOW HD™, równocześnie redukują hałas oraz zapewniają komfort noszenia.

Obraz
© (fot. Motorola)

Unikatowa i po raz pierwszy zastosowana na świecie technologia ModeShift™. przekształca telefon w odtwarzacz muzyczny za pomocą jednego dotknięcia klawisza. Nowy telefon Motoroli wyróżniają: wirtualne klawisze wyświetlane na szklanej powierzchni, które wiernie imitują naciśnięcie. Dzięki temu użytkownik ma wrażenie, że szklana powierzchnia ugina się pod naciskiem palca. W zależności od wybranego trybu urządzenia na panelu wyświetlają się cyfry lub odpowiednie ikony służące do sterowania muzyką i odtwarzaczem MP3.

Tryb muzyczny w ROKR E8 to przestrzenny dźwięk stereo z dwoma kanałami audio i korektorem graficznym dźwięku, 2GB wewnętrznej pamięci pozwalającej na zachowanie ok. 150. utworów z możliwością dodatkowego rozszerzenia kartą pamięci microSD, Bluetooth Stereo, radio FM oraz system identyfikacji piosenek. Kolejną innowacją jest technologia FastScroll™ – dzięki niej wystarczy delikatny ruch kciuka, by szybko przewinąć listę utworów (w trybie muzycznym), kontaktów (w trybie telefonicznym), kalendarz (w trybie telefonicznym) lub zawartość multimediów (tryb multimedialny).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)