Orange Smart - najlepsza taryfa na kartę dla smartfonów

Orange Smart - najlepsza taryfa na kartę dla smartfonów

Orange Smart - najlepsza taryfa na kartę dla smartfonów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
17.04.2013 15:34, aktualizacja: 22.10.2014 13:00

Od 17 kwietnia w ofercie Orange na Kartę można korzystać z nowej taryfy opracowanej z myślą o potrzebach użytkowników smartfonów. Orange Smart łączy niskie ceny usług z możliwością korzystania z atrakcyjnych pakietów na minuty i SMS-y oraz darmowymi bonusami na mobilny Internet po doładowaniu konta.

Orange Smart jest odpowiedzią na wzrost popularności smartfonów wśród klientów korzystających z ofert na kartę. Już od najtańszego doładowania umożliwia pełne wykorzystanie wszystkich możliwości komunikacyjnych smartfona czy tabletu.

Klienci korzystający z nowej taryfy dostają w niej atrakcyjne ceny połączeń, SMS-ów i MMS-ów do wszystkich sieci, a za pojedyncze doładowanie nawet 3 GB na połączenia z Internetem. Oprócz tego, wykupując za 9 zł pakiet 60. minut lub SMS do wszystkich w Orange, mogą obniżyć ich ceny odpowiednio do 1,5 gr za minutę i 1 gr za SMS.

Szczegóły cenowe oferty prezentuje poniższa tabela:

Obraz

Każde doładowanie w Orange Smart jest premiowane bonusowym pakietem na transmisję danych, czyli połączenia z Internetem. W zależności od wartości doładowania to odpowiednio (od najtańszego doładowania): 5. MB, 400 MB, 1 GB oraz 3 GB. Dzięki temu, nawet jeśli użytkownik w całości wykorzysta środki z doładowania na rozmowy i SMS-y, nadal może łączyć się z Internetem korzystając z pakietu bonusowego.

Aby stać się użytkownikiem Orange Smart wystarczy dowolny starter lub aktywna karta SIM w jednej z taryf Orange na Kartę. Aktywacji taryfy można dokonać SMS-em o treści SMART, wysłanym pod numer 1212.

Równie łatwo można włączać pakiety minut i SMS, wysyłając SMS o treści MINUTY pod numer 70. lub SMS pod numer 704. W każdej chwili można sprawdzić stan wykorzystania pakietów wysyłając SMS o treści ILE pod numer 704 lub 703 - w zależności, czego ma dotyczyć sprawdzenie.

Więcej o ofercie na www.orange.pl

Orange Ekspert: Pociąg do gier - odc. 2

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)