Orange obniża ceny połączeń na Białoruś

Orange
Orange
Źródło zdjęć: © WP
Bolesław Breczko

18.08.2020 16:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W zeszłym tygodniu pojawił się apel, aby polscy operatorzy komórkowi obniżyli ceny połączeń pomiędzy krajami. Dziś Orange, jako pierwszy polski operator, obniżył ceny połączeń z Polski na Białoruś.

"W tym wyjątkowo trudnym dla Białorusinów czasie, Orange Polska i nju mobile obniżają ceny połączeń międzynarodowych z Polski na Białoruś. W ten sposób firma chce ułatwić kontakty mieszkającym w Polsce Białorusinom z ich rodzinami w kraju." - czytamy w oświadczeniu na stronie Orange Polska.

Orange. Nowe stawki połączeń na Białoruś

Ceny połączeń zostaną zrównane z cenami obowiązującymi wewnątrz Unii Europejskiej i będą wynosić 1 zł brutto za minutę rozmowy.

Dla klientów abonamentowych nowe stawki będą obowiązywały od środy, 19 sierpnia do środy, 2 września. Klienci ofert na kartę będą mogli korzystać z obniżonych stawek od czwartku, 20 sierpnia, do środy, 2 września.

Nowe ceny będą obowiązywały też w ofercie Orange Flex, które będzie można kupić w ramach dwóch nowych pakietów: 10 minut za 5 zł (dostępny z kodem BIALORUS10) i 100 minut za 15 zł (dostępny z kodem BIALORUS100). Pakiety będą ważne przez 14 dni od aktywowania.

Orange pisze w oświadczeniu, że firma zanotowała znacznie zwiększony ruch w sieci na kierunku Polska - Białoruś i szacuje, że w sierpniu będzie nawet czterokrotnie większy niż normalnie. Orange zdecydował się na wprowadzenie obniżonych stawek właśnie na połączenia międzynarodowe z Polski na Białoruś, odpowiadając w ten sposób na aktualne potrzeby Białorusinów.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także