Orange Ekstra Numer - dwa numery w jednym telefonie

Orange Ekstra Numer - dwa numery w jednym telefonie

27.05.2010 14:50, aktual.: 28.05.2010 12:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Orange testuje usługę Ekstra Numer, która pozwala na korzystanie z dwóch numerów telefonicznych na jednej karcie SIM. W teście mogą brać udział klienci posiadający aktywną kartę SIM w dowolnej ofercie Orange

Używając Orange Ekstra Numer można łączyć się z internetem, rozmawiać oraz SMS-ować i MMS-ować używając dwóch numerów w jednym telefonie. Dzięki temu klienci Orange nie będą musieli kupować specjalnego aparatu telefonicznego na dwie karty, nosić dwóch telefonów czy też przekładać kart. W każdej chwili będą mogli odbierać połączenia przychodzące na oba numery i łatwo przełączać się między nimi wybierając ten, z którego chcą się połączyć lub wysłać wiadomość.

Testy nowej usługi potrwają do 3. czerwca 2010 r. Aby wziąć w nich udział należy wysłać SMSa o treści EN na numer 8041. O zakwalifikowaniu się do testu uczestnik zostanie poinformowany SMSem, w ciągu 24 godzin. W ramach testu do aktualnie używanej karty SIM zostanie przypisany drugi numer telefoniczny, z planem taryfowym na kartę - Orange POP.

Używając Ekstra Numeru uczestnik testu może wykonywać połączenia głosowe, wysyłać SMS i MMSy oraz korzystać z transmisji danych. Przełączenie połączeń wychodzących na Ekstra Numer następuje po wybraniu kodu 1212. i wciśnięciu klawisza połączenia. Powrót do numeru głównego następuje po wybraniu kodu 1211#. Aby sprawdzić, jaki numer jest aktualnie ustawiony do połączeń wychodzących wystarczy wybrać kod 141#, informacje są wyświetlane na ekranie telefonu.

Warunkiem wykonywania połączeń z Ekstra Numeru jest doładowanie konta zgodnie z Regulaminem świadczenia usług telekomunikacyjnych.

Szczegóły oferty oraz regulamin są dostępne na stronie:
http://www.orange.pl/portal/map/map/discover?null&articleId=4759523

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)