Opera Mini w zegarku Samsung Gear S

Opera Mini w zegarku Samsung Gear S

Opera Mini w zegarku Samsung Gear S
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
08.10.2014 15:14, aktualizacja: 08.10.2014 15:29

Opera Mini została pierwszą przeglądarką na Samsungu Gear S, zegarku opartego na z platformie dla ubieralnych urządzeń Tizen.

Opera Mini, która ma na świecie ponad 250 mln użytkowników, jest znana z technologii kompresji, która zmniejsza rozmiar stron do zaledwie 10 proc. W efekcie dostajemy szybsze i oszczędne z zużyciu energii przeglądanie i błyskawiczne ładowanie stron pełnych grafik.

Opera Mini oferuje wiele funkcji, które zostały dostosowane do nawigacji na niewielkim ekranie. Funkcja Smart Page daje użytkownikom podgląd treści serwisów społecznościowych i najnowszych newsów. Szybkie wybieranie umożliwia właścicielom Gear S dostęp do ulubionych stron za pomocą łatwych w nawigacji miniatur. Tryb prywatny umożliwia przeglądanie stron w zegarku bez pozostawiania śladów.

"Jak zawodnik wagi lekkiej, a jednocześnie twórca mocnych przeglądarek, Opera była zawsze pionierem w kwestii dostarczania sieci do szerokiej gamy urządzeń, takich jak internetowa klawiatura, dwuekranowa konsola do gier, telefony VOIP, a teraz urządzenia ubieralne" - skomentował sprawę Lars Boilesen, prezes Opera Software.

Użytkownicy Samsung Gear S będą mogli pobrać Operę Mini za darmo z Samsung Gear Apps.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Zestrzelił drona shotgunem - został aresztowany

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)