Opera Mini 4.2 beta wydana

Opera Mini 4.2 beta wydana

Opera Mini 4.2 beta wydana
Źródło zdjęć: © Opera
12.11.2008 12:30, aktualizacja: 12.11.2008 13:39

Opera wydała najnowszą wersję swojej przeglądarki mobilnej. Najważniejszą zmianą w nowej wersji Opery Mini jest ulepszona obsługa serwisu YouTube oraz możliwość wyboru innego niż bordowy koloru skórki.

Nowością jest również poprawa usługi Opera Link, która umożliwia teraz synchronizację pomiędzy telefonem komórkowym i komputerem zarówno notatek, jak i zakładek, a także informacji o ostatnio odwiedzanych stronach.

Jon van Tetzchner, szef Opery przekonuje, że firma skupia się na tworzeniu coraz szybszej i coraz bardziej spersonalizowanej przeglądarki mobilnej. Dzięki temu korzystanie z internetu mobilnego ma być jeszcze bardziej wygodne. "Opera Mini 4.2 zawiera takie aktualizacje, które przeniosą wygodę i komfort przeglądania zasobów internetu na kolejny poziom", twierdzi Tetzchner.

Jak informuje producent z Opery Mini korzysta na świecie już 20 milionów użytkowników.

_ Wstępne testy Opery Mini 4.2 Beta pokazują, iż producent poprawił błąd, przez który Opera nie "podtrzymywała" sesji GPRS - kliknięcie dowolnego linku za każdym razem skutkowało otawrciem dwóch nowych sesji GPRS. Szerzej pisaliśmy o tym tutaj. _

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)