Om/One - lewitujący głośnik

Om/One - lewitujący głośnik

Om/One - lewitujący głośnik
Źródło zdjęć: © chip.pl
16.08.2014 15:07, aktualizacja: 16.08.2014 15:54

Om/One to bezprzewodowy głośnik w formie kuli, który możesz zabrać ze sobą wszędzie. Cechą charakterystyczną tego gadżetu są jego "magiczne" właściwości.

Unoszący się kilka centymetrów nad podstawką głośnik wprawi w osłupienie twoich znajomych. Cała "magia" to jednak nic odkrywczego - od zjawisko magnetyzmu. Kula nie będzie unosiła się w naszych dłoniach czy nad dowolną powierzchnią, a jedynie nad specjalną podstawką wyposażoną w magnes.

360-stopniowy głośnik działa także poza podstawką. Z naszym smartfonem połączy się za pośrednictwem Bluetooth 4.0, a dzięki wbudowanemu mikrofonowi pozwoli też na działanie w trybie głośnomówiącym. Om/One na jednym ładowaniu pozwoli słuchać muzyki przez 15 godzin.

Oprócz koloru czarnego i białego producent zdecydował się też zaoferować klientom model w formie kuli dyskotekowej. Normalna wersja urządzenia kosztuje w przedsprzedaży 179 dolarów, natomiast ta bardziej imprezowa 300 dolarów. Pierwsze egzemplarze do klientów trafią w grudniu tego roku. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie producenta.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: A gdyby twój smartfon robił ci zdjęcia… w kąpieli

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)