Okap Miele DA 2900

Okap Miele DA 2900
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

19.04.2012 15:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wśród urządzeń firmy Miele dostępny jest dekoracyjny wyciąg sufitowy o szerokości 110 cm do zabudowy w suficie podwieszanym.

Model DA 290. może pracować zarówno w obiegu otwartym, jak i zamkniętym przy zastosowaniu dodatkowego zestawu do przebudowy. Okap sterowany jest elektronicznie za pomocą przycisków ze wskaźnikami diodowymi dla poszczególnych funkcji. Ponadto model DA 2900 obsługiwany jest przez płytę grzewczą Con@ctivity dzięki systemowi komunikacji pomiędzy nią a wyciągiem – informacje pochodzące z płyty przekazywane są do elektronicznego odbiornika w okapie, który automatycznie go uruchamia, ustawia oświetlenie i dobiera odpowiedni poziom mocy.

W każdej chwili można też manualnie zmienić parametry okapu przy pomocy pilota. Model DA 290. wyposażono w energooszczędny silnik, wentylator o dwustronnym zasysaniu i blokadę napływu powietrza z zewnątrz. Okap ma trzy poziomy mocy i poziom intensywny. Cztery filtry odtłuszczające ze stali szlachetnej oraz panele dekoracyjne można myć w zmywarce.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)