Odtwarzacz muzyczny iRiver E40

Odtwarzacz muzyczny iRiver E40

Odtwarzacz muzyczny iRiver E40
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
03.11.2011 12:36

Z końcem roku iRiver wprowadza do sprzedaży nowy model kompaktowego odtwarzacza plików muzycznych FLAC, MP3 i Vorbis - E40.

E4. jest dużo cieńszy niż poprzednik (E30) przy jednoczesnym zwiększeniu kolorowego ekranu LCD do 2cali. Kształt jest bardziej opływowy a materiał, z którego wykonano obudowę to specjalne włókna plastiku, który jest odporny na pęknięcia spowodowane upadkiem czy dużym naciskiem.

Odtwarzacz ma nowo zaprojektowane menu, które tylko ułatwia nawigację, która odbywa się poprzez panel dotykowy umieszczony w obudowie. Przechodzenie do najważniejszych funkcji jest teraz dużo szybsze dzięki szybkiemu dostępowi do podstawowych funkcji z każdego miejsca w menu. Łatwo sprawdzić co będzie odtwarzane jako następne czy co odtwarzane było poprzednio. Ułatwiono także tworzenie własnych playlist w locie.

W urządzeniu poprawiono również jakość dźwięku oraz nagrań dyktafonu dodając jednocześnie wiele nowych ustawień EQ. Iriver E4. jest w stanie pracować do 52h na wbudowanym akumulatorze litowo-polimerowym.

Cena za model z pamięcią 4Gb to 269zl, natomiast za model z pamięcią 8GB –339zl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)