Odtwarzacz Blu-Ray ze skalowaniem do UHD

Odtwarzacz Blu-Ray ze skalowaniem do UHD25.03.2014 11:15
Odtwarzacz Blu-Ray ze skalowaniem do UHD
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Najnowszy odtwarzacz Blu-ray Samsunga pozwala skalować obrazu do rozdzielczości UHD (4K) lub Full HD. Oznacza to, że materiały dostępne w niższych rozdzielczościach będzie można obejrzeć w jakości zbliżonej do 4K.

Odtwarzacz BD - H650. dzięki zintegrowanej funkcji skalowania obrazu Full HD do rozdzielczości UHD oraz filmów DVD do rozdzielczości Full HD 1080p, podnosi jakość obrazu także materiałów nakręconych w trójwymiarze. Więcej szczegółów, lepszą ostrość i żywe kolory ma zapewnić zastosowana technologia BD Wise. Optymalizuje ona jakość obrazu oraz zsynchronizuje wszystkie urządzenia Samsung podłączone do odtwarzacza kablem HDMI. Wbudowany dwurdzeniowy procesor umożliwi sprawne działanie urządzenia – odtwarzacz uruchomia się w zaledwie 0,5 sekundy.

Dzięki zintegrowanej karcie Wi-Fi, odtwarzacz Blu-ray BD - H650. pozwoli na połączenie z Internetem i skorzystanie z oferty aplikacji dostępnych na platformie Samsung Smart TV. Rozbudowane funkcje sieciowe odtwarzacza umożliwią także jego połączenie z pozostałymi urządzeniami podłączonymi do sieci lokalnej, np. smartfonem – dzięki temu możemy np. oglądać filmy zapisane na dysku komputera. Dzięki funkcji Screen Mirroring na smartfonie bądź tablecie będziemy mogli równocześnie wyświetlić obraz widoczny na ekranie telewizora.

Ponadto, za pośrednictwem funkcjonalności Samsung Link uzyskamy dostęp do zawartości znajdującej się w naszej domowej sieci lokalnej oraz do przestrzeni dyskowej w chmurze. Szerokie możliwości łączności umożliwią szybki i łatwy dostęp do niemal wszystkich nośników pamięci. Pozwoli to na oglądanie filmów i zdjęć lub słuchanie muzyki bezpośrednio z zewnętrznego dysku twardego lub pamięci przenośnej. Odtwarzacz Blu-ray BD - H650. pozwoli także kopiować dane z nośników optycznych bezpośrednio na pamięć USB oraz konwersję zawartości płyt Audio CD do formatu MP3.

Zaawansowany system Anynet+ umożliwi automatyczne sterowanie wszystkimi urządzeniami Samsung podłączonymi do siebie za pomocą kabli HDMI.

Cena: 800 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)