Odkurzacz sterowany przez chomika

Odkurzacz sterowany przez chomika

Odkurzacz sterowany przez chomika
Źródło zdjęć: © ubergizmo.com
06.03.2009 16:32, aktualizacja: 06.03.2009 16:51

Każdy kto ma chomika wie jak żywotne są to stworzenia. Należy zapewnić im odpowiednie przyrządy, dzięki którym będą w stanie się wybiegać. W Internecie pojawił się filmik , pokazujący jak...

Każdy kto ma chomika wie jak żywotne są to stworzenia. Należy zapewnić im odpowiednie przyrządy, dzięki którym będą w stanie się wybiegać. W sklepach zoologicznych znajdziemy klatki wyposażone w rozmaite akcesoria, takie jak tunele, kołowrotki, itp. Dostępne są również specjalne kule, które pozwolą chomikowi w miarę swobodnie biegać praktycznie po całym naszym domu, bez obawy że gryzoń ucieknie czy schowa się w jakiś zakamarek.

Może i zamknięcie chomika w plastikowej kuli wygląda nieco drastycznie, ale podobno bieganie w niej sprawia mu niesamowitą radość. Skoro tak, to dlaczego nie wykorzystać tego w jakiś pożyteczny sposób? W Internecie pojawił się filmik, pokazujący jak chomik został wykorzystany do odkurzania podłóg. To nie żart! Chomik siłą swoich mięśni stymulował pracę napędu odkurzacza i sprawiał, że ten się przemieszczał Jak to możliwe? Wystarczy zamknąć chomika w specjalnej kuli do biegania i umieścić ją na nieco zmodyfikowanym odkurzaczu. Urządzenie porusza się w kierunku, w którym biegnie nasz chomik.

Zobacz materiał wideo…

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)