Odkurzacz Samsung Rambo SC9670

Odkurzacz Samsung Rambo SC9670

Odkurzacz Samsung Rambo SC9670
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
23.05.2012 10:23

Na polskim rynku pojawił się nowy model bezworkowego odkurzacza Samsung Rambo. Urządzenie charakteryzuje duża moc regulowana w rączce na podczerwień, pojemna, podwójna komora i oryginalny design.

Odkurzacz Samsung SC967. wykorzystuje technologię Neo Spiral – jest to system przepływu powietrza, który ma pozwalać na uzyskanie wysokiej wydajności separacji zanieczyszczeń i brudu. Urządzenie posiada składającą się z dwóch części komorę Super Multi Chamber - konstrukcja komory ma pozwalać na bardziej efektywne wykorzystanie przestrzeni mieszcząc aż o 20% więcej zanieczyszczeń niż standardowe komory o takich samych wymiarach. Przy codziennym użytkowaniu nabiera znaczenia fakt, że dzięki lepszemu wyłapywaniu cząsteczek kurzu i innych odpadów z powietrza nie docierają one do filtra, co zapobiega jego zatykaniu i zmniejszaniu mocy urządzenia.

Samsung zapewnia, że siła ssąca nowego odkurzacza działa o 20. dłużej niż w modelach standardowych, dlatego użytkownicy nie są narażeni na częsty problem, jakim jest wypadanie zanieczyszczeń po odłączeniu szczotki. Model ten wyposażony jest także w węglowy filtr HEPA13, który sprawia, że kurz nie wydostaje się na zewnątrz, a wydmuchiwane z odkurzacza powietrze jest oczyszczone. Filtr stanowi także ochronę przed alergenami.

Odkurzacz Rambo zamiast standardowych worków posiada pojemnik na odpady. Dodatkowo urządzenie wyposażone zostało we wskaźnik zapełnienia pojemnika. Użytkownik może w miarę potrzeby regulować moc ssącą, używając do tego regulatora na podczerwień zainstalowanego w rączce. Urządzenie wyposażony jest w specjalnie zaprojektowaną dodatkową szczotkę Parquet Master. Posiada ona dużą powierzchnię oraz miękkie wykończenie.

Odkurzacz trafi do sprzedaży w czerwcu bieżącego roku.

Sugerowana cena detaliczna *1 299 zł. *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)