Od poniedziałku nowe taryfy w T-Mobile

Od poniedziałku nowe taryfy w T‑Mobile

Od poniedziałku nowe taryfy w T-Mobile
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
27.02.2015 16:37, aktualizacja: 02.03.2015 10:09

T-Mobile w poniedziałek (2 marca) wprowadzi nowe taryfy Jump! z ofertą Rodzinną. W ramach propozycji będzie można dokupić cztery dodatkowe kontrakty z kartą SIM za 30 złotych każdy. Dla osób lubiących być zawsze online, T-Mobile zwiększa pakiety danych dostępne w ramach abonamentu.

Przenosząc numer do T-Mobile i wybierając abonament od 49,9. zł, można dokupić kolejny, na tych samych warunkach. Drugi i kolejne kontrakty klient otrzyma za 30 zł miesięcznie. Do taryfy Comfort, Relax i Max można dokupić do 4 dodatkowych takich samych kontraktów lub łączyć je z ofertą telefonii stacjonarnej w cenie 9,99 złotych w propozycji SIM Only. Do zestawu klient może również dołączyć rodzinną ofertę Internetową z routerem WiFi i 25GB danych miesięcznie za 29,99 złotych.

Wybrane warianty abonamentowe zostały wyposażone w większe niż dotychczas pakiety danych. W taryfie Relax za 59,9. zł T-Mobile oferuje nielimitowane połączenia na telefony komórkowe i stacjonarne w Polsce, nielimitowane SMSy i MMSy, a także pakiet internetowy wynoszący 3 GB, usługę NaviExpert oraz pakiet KIDS w serwisie player na cały okres trwania umowy.

Szczegółowy cennik poniżej:

Obraz
© Kliknij w grafikę, aby ją powiększyć
Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)