Oceniamy w TECH.WP.PL

Oceniamy w TECH.WP.PL

Oceniamy w TECH.WP.PL
Źródło zdjęć: © WP.PL
17.05.2008 21:34, aktualizacja: 18.05.2008 00:31

Serwis nowych technologii, jakim jest tech.wp.pl wprowadził dla was nową funkcjonalność. Piszemy o wielu rzeczach jak nawigacja satelitarna GPS, najnowsze telefony komórkowe, komputery, telewizory, kino domowe, odtwarzacze MP3 czy MP4, czy też najnowsze oprogramowanie, oraz o wielu innych, ciekawych rzeczach.

Serwis *nowych technologii, jakim jest tech.wp.pl wprowadził dla was nową funkcjonalność. Piszemy o wielu rzeczach jak nawigacja satelitarna GPS, najnowsze telefony komórkowe, komputery, telewizory, kino domowe, odtwarzacze MP3 czy MP4, czy też najnowsze oprogramowanie, oraz o wielu innych, ciekawych rzeczach. *

Chcemy dać wam możliwość wyrażenia własnej opinii na temat tego, jak oceniacie opisywany przez nas sprzęt, oprogramowanie czy też gadżety. Od dziś, pod artykułami, w których prezentujemy wam nowinki elektroniczne, czy też godne waszej uwagi oprogramowanie znajdziecie suwak, za pomocą którego możecie sami ocenić, jak bardzo się wam podoba, czy też nie podoba dana rzecz / program. Poniżej widzicie przykładowy screen. Jest to odrębny mechanizm, oprócz znanych wam od dawna gwiazdek, za pomocą których rekomendujecie dany artykuł jako warty polecenia.

Obraz
© Tym suwakiem oceniasz sprzęt / program

Tak jak nowe technologie, tak i wasz serwis nowych technologii TECH.WP.PL rozwija się dla was. Głosujcie, oceniajcie, polecajcie, a już za kilka dni zobaczycie stronę z wynikami (która będzie prezentowała, zawsze bieżące wyniki), co wam się najbardziej podobało, a co podobało się najmniej. Co warto kupić, czy ta nawigacja, albo ten procesor jest godny uwagi innych, a czego nikomu nie polecicie. To wasze glosy i wasza decyzja, to twój ranking!

Przykładowe artykuły, gdzie już możecie oceniać:

(Jarosław Babraj)

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)