Obudowa Thermaltake V3 BlacX Edition

Obudowa Thermaltake V3 BlacX Edition

Obudowa Thermaltake V3 BlacX Edition
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
10.10.2011 10:31

Thermaltake zaprezentował nowy model obudowy należącej do rodziny V. Konstrukcja dołączyła do modeli wyposażonych w stację dokującą dla dysków twardych i została oznaczona jako V3 BlacX Edition.

Obudowa V3 BlacX Edition wyróżnia się m.in. zamontowaną w górnej części stacją dokującą BlacX, umieszczonym na przednim panelu złączem USB 3.0 i montowanym w dolnej części obudowy zasilaczem,

Thermaltake V3 BlacX Edition to obudowa typu midi tower, w której można umieścić płytę główną ATX lub mniejsze. Posiada ona zewnętrzne zatoki 3. 5,25 i 1x 3,5” oraz cztery wewnętrzne 3,5”. Na przednim panelu umieszczono złącze USB 3.0, pozwalające na szybkie podłączanie zewnętrznych dysków twardych USB 3.0.

Na efektywną wentylację obudowy wpływa kilka elementów: montowany w dolnej części zasilacz, frontowy panel wykonany z przewiewnej, stalowej siatki oraz możliwość zainstalowania trzech dodatkowych 120-mm wentylatorów – po jednym w górnej, przedniej oraz dolnej części obudowy. W zestawie znajduje się jedna, 120-mm jednostka umieszczona z tyłu. Jest ona podświetlana niebieskimi diodami LED.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)