Opis telefonu brzmi jak marzenie: zastosowana w IS0. technologia ASV umożliwia oglądanie obrazów wyświetlających się na ekranie telefonu pod wszystkimi kątami, aparat 9,6MPx posiada funkcje autofocus oraz stabilizacji obrazu, do tego ma tuner TV oraz bezdotykowy system płatności Osaifu-Keitai pozwalający na płacenie telefonem na przykład za bilety w metrze.
Supersmartfon będzie niebawem dostępny w sieci KDDI w Japonii, jednak nie miałbym nic przeciwko, gdyby po jakimś czasie pojawił się również u nas.