O. Rydzyk rozszerza ofertę na przedszkolaków

O. Rydzyk rozszerza ofertę na przedszkolaków
Źródło zdjęć: © fonek.pl

06.08.2009 11:03, aktual.: 06.08.2009 11:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sieć telefonii komórkowej wRodzinie uruchomiona przez firmę CenterNet i promowana na Jasnej Górze m.in. przez ojca Rydzyka skierowana była do tej pory głównie do osób starszych. Specjalnie dla takich odbiorców wprowadzono do oferty telefony MaxCom

Telefony oferowane do tej pory przez sieć najsłynniejszego redemptorysty w Polsce charakteryzowały się dużymi przyciskami, łatwą obsługą oraz ergonomiczną obudową. Oczywistym jest, że przygotowana przez sieć wRodzinie oferta skierowana została do osób starszych, dla których będzie to często pierwszy kontakt z telefonem komórkowym.

Tymczasem ojciec Rydzyk nie osiadł na laurach i już postanowił rozszerzyć ofertę sieci wRodzinie na nową grupę docelową - przedszkolaków. Co prawda to małe dzieci mają być użytkownikami nowych produktów oferowanych w sieci katolickiego "przedsiębiorcy", ale wiadomo, że zakupu dokonają ich rodzice.

W jaki sposób sieć wRodzinie ma zamiar przyciągnąć rodziców "małych abonentów"? Wprowadzając do swojej oferty telefon "Fonek" produkowany w Chinach na zlecenie firmy Pragma. Poniżej przedstawiamy główne funkcje omawianego telefonu:

- dzwonienie i wysyłanie sms-ów tylko na zaprogramowane w książce telefonicznej numery
- odbieranie rozmów możliwe jest tylko z numerów wpisanych w książce telefonicznej
- klawiatura telefonu składa się z 5 przycisków. Pozwalają one na wybranie numerów zaprogramowanych pod cyframi od 1 do 4 (np.: mama, tata, babcia, dziadek) lub numeru alarmowego - wciśnięcie tego przycisku spowoduje wybranie numeru 1, jeśli nie odbiera to 2 itd.
- w dowolnej chwili można zmusić telefon, aby oddzwonił do rodzica i przełączył się na tryb głośnomówiący, dzięki temu rodzice mogą zawsze sprawdzić co dzieje się w otoczeniu dziecka.

Obraz
© (fot. fonek.pl)

Dane techniczne telefonu:
Sieć GSM: GSM 900/1800
Antena: wbudowana
Bateria: 680mAh
Czas rozmowy: do 10h
Czas czuwania: do 120h Wejście ładowarki: miniUSB (pozwala ładować z portu USB komputera)
Dzwonki: 12 melodii (polifoniczne)
Inne funkcje: zegarek + data, stoper, 2 gry (Tetris, Wąż)
Pojemność książki telefonicznej: 50 numerów
Maksymalna liczba przechowywanych SMS: 50 SMS
Maksymalna liczba szablonów SMS: 5. szablonów

Na stronach producenta Fonek kosztuje 29. zł. Jeszcze nie wiadomo ile będzie kosztował w sieci ojca Rydzyka. Warto jednak pamiętać, że telefon dla seniorów MaxCom jest w "toruńskiej" sieci o ok. 20% droższy niż w sklepach. Telefon ma się pojawić w ofercie sieci wRodzinie na przełomie sierpnia i września.

Nadal pod znakiem zapytania pozostaje przyszłość samej sieci wRodzinie, której grozi zabranie częstotliwości. Aby prześledzić losy sieci o. Rydzyka polecamy nasze wcześniejsze artykuły:

Źródło: Dziennik / fonek.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (421)