O mobile 320 metrów pod ziemią

O mobile 320 metrów pod ziemią
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

25.03.2015 12:40, aktual.: 25.03.2015 14:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

16 kwietnia odbędzie się 5. już edycja Mobile Silesia. To doskonała okazja do poznania najnowszych trendów w zakresie nowych technologii, komunikacji i aplikacji mobilnych. Konferencja będzie miała miejsce w zabytkowej kopalni węgla kamiennego GUIDO – 320 metrów pod ziemią.

Mobile Silesia to największa na Śląsku impreza poświęcona technologiom mobilnym. Jest ona doskonałą okazją do wymiany doświadczeń całej branży, ale również dużą dawką wiedzy dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z mobile. Pomysłodawcą i organizatorem konferencji jest SMSAPI.pl

- Choć motywem przewodnim naszej imprezy jest mobile, to nie możemy zapomnieć, że „silesia”. jest w nim równie ważna. Mamy świadomość, że to jedyna taka konferencja na terenie całej aglomeracji i chcemy, żeby element „śląskości” był cały czas obecny - mówi Andrzej Ogonowski z SMSAPI, organizator konferencji – Dlatego w tym roku po raz pierwszy zmieniliśmy lokalizację imprezy. Kopalnia GUIDO to wyjątkowe miejsce. Już sam zjazd pod ziemię to spore wrażenie. A to dopiero wstęp do prawdziwych atrakcji, czyli prelekcji i spotkań z pasjonatami nowych technologii. Naszymi gośćmi będą osoby doskonale znane w branży mobilnej, więc jeśli interesujesz się aplikacjami, social mediami, marketingiem, to 16 kwietnia widzimy się na Mobile Silesia – zaprasza Ogonowski.

Podczas tegorocznej edycji o mobile opowiedzą: Adam Przeździęk (mediafeed.pl), Monika Mikowska (mobee dick), Marek Przystaś (duckie deck), Jakub Biel (Solgaz) i Piotr Konieczny (niebezpiecznik.pl). Tematy prelekcji to przekrój trendów i interesujących zagadnień związanych z branżą mobilną. To okazja dla uczestników, aby poznać odpowiedzi na pytania: jak dzięki komunikacji wypromować niełatwy produkt; jakie działania marketingowe podejmować, aby odniosły największy sukces; jak budować opłacalny biznes na aplikacjach mobilnych; jak stworzyć aplikacje przyjazne użytkownikowi oraz na jakie zagrożenia zwracać uwagę w mobile. Konferencję zakończy część nieoficjalna, która będzie okazją do mniej formalnych rozmów z zaproszonymi ekspertami.

Imprezę poprowadzi Mariusz Kałamaga znany z kabaretu Łowcy.B, który, poza śląskim charakterem, doda imprezie odrobinę humoru i dobrej atmosfery. Więcej informacji na stronie http://www.mobilesilesia.pl/

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)