Nvidia odwołuje konferencję Nvision 09

Nvidia odwołuje konferencję Nvision 09
Źródło zdjęć: © nvidia

17.03.2009 12:30, aktual.: 17.03.2009 14:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Planowana na trzeci kwartał tego roku konferencja Nvision 09 nie odbędzie się. Powodem dla którego Nvidia zrezygnowała z organizowania tej imprezy jest kryzys i związane z nim słabe wyniki finansowe.

Nvidia poinformowała, że w tym roku nie zorganizuje konferencji Nvision. Impreza planowana na trzeci kwartał tego roku została odwołana ze względu na kryzys i związane z nim słabe wyniki finansowe. W czwartym kwartale roku finansowego Nvidia odnotowała straty na poziomie 147,7 milionów USD. Przychody w tym okresie wyniosły zaledwie 48. milionów USD i były o 60% niższe niż rok wcześniej.
Zamiast konferencji Nvision 09 jesienią odbędzie się cykl mniejszych spotkań. Warto przypomnieć, iż w ubiegłym roku, podczas Nvision 08, inżynierowie Nvidii przybliżali między innymi atuty prawdziwego 3D w grach komputerowych - http://www.pcworld.pl/news/164639.html. Uwagę uczestników konferencji przyciągnęła także ekipa nadawanego przez kanał Discovery programu "Pogromcy mitów", która w widowiskowy sposób zaprezentowała różnice między procesorami a układami graficznymi.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)