NSN jednak nie zostanie sprzedane

NSN jednak nie zostanie sprzedane

NSN jednak nie zostanie sprzedane
Źródło zdjęć: © Nokia Siemens Networks
15.07.2011 12:18, aktualizacja: 15.07.2011 12:30

Nokia Siemens Networks nie zostanie sprzedane - poinformowano w krótkim oświadczeniu. Nie wiadomo, czy dlatego, że nie było żadnych chętnych czy może oferty zostały odrzucone przez udziałówców.

Nokia Siemens Networks nie zostanie sprzedane - poinformowano w krótkim oświadczeniu. Nie wiadomo, czy dlatego, że nie było żadnych chętnych, czy może oferty zostały odrzucone przez udziałowców.

- Wierzymy, że obecni akcjonariusze mają największy potencjał do dalszego zwiększania wartości firmy - powiedział Olli-Pekka Kallasvuo, szef rady nadzorczej Nokia Siemens Networks.

W oświadczeniu napisano także, że wraz z trwającymi wysiłkami, mającymi na celu wygenerować oszczędności, Nokia Siemens Networks "zamierza podjąć dalsze, nieokreślone jeszcze działania w celu poprawy konkurencyjności firmy jako samodzielnej jednostki".

Obraz
© (fot. Nokia Siemens Networks)

Przypomnijmy, że Nokia Siemens Networks powstała 1 kwietnia 200. roku. Pierwsze doniesienia o tym, że udziałowcy chcieliby sprzedać wspólną firmę, pojawiły się 2 lata później, choć podobno taki scenariusz był brany pod uwagę od samego początku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)