Nowy zegarek treningowy Garmin FR70

Nowy zegarek treningowy Garmin FR70

Nowy zegarek treningowy Garmin FR70
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
23.02.2012 10:43

Garmin wprowadza do oferty nowy zegarek treningowy Garmin FR70. Za jego pomocą osoby uprawiające sport będą mogły monitorować poszczególne parametry treningu, takie jak czas, tętno i spalone kalorie. Ponadto, w połączeniu z odpowiednimi akcesoriami Garmin, możliwe będzie również śledzenie m.in. tempa i prędkości. Zegarek FR70 jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: niebieskiej i różowej.

Garmin FR7. umożliwia monitorowanie kluczowych danych, takich jak czas, puls, spalone kalorie. Technologia ANT+ umożliwia współpracę z urządzeniami kompatybilnymi z tym standardem. Są to monitory pracy serca, krokomierze, sensory tempa i prędkości lub nawet zaawansowany sprzęt fitness, taki jak bieżnie, rowerki stacjonarne lub wszelkiego rodzaju trenażery. Dzięki temu FR70 pozwala zoptymalizować trening i dostosować go do indywidualnych potrzeb.

Aby w pełni wykorzystać możliwości FR7. można go podłączyć do platformy pomiarowej Tanita BC-1000. Dzięki temu, do zegarka mogą być przesłane szczegółowe dane dotyczące wagi, zawartości tkanki tłuszczowej, wody oraz sześciu innych parametrów.

FR7. automatycznie przesyła dane do serwisu Garmin Connect, wykorzystując bezprzewodowe połączenie z komputerem. Na podstawie tych informacji użytkownicy mogą prześledzić postępy w treningach, przygotować szczegółowe raporty i wykresy oraz wyznaczać nowe cele. Ponadto zgromadzone informacje można udostępnić rodzinie, znajomym lub wszystkim użytkownikom serwisu Garmin Connect.

Sugerowana cena detaliczna za zegarek treningowy FR70 wynosi 139 euro, czyli około 580 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)