Nowy uTorrent, nowe funkcje. Pobierz klienta P2P

Nowy uTorrent, nowe funkcje. Pobierz klienta P2P

Nowy uTorrent, nowe funkcje. Pobierz klienta P2P
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
09.12.2011 13:30, aktualizacja: 09.12.2011 13:56

Udostępniona została nowa wersja popularnego klienta sieci BitTorrent. Miniaturowy program przybrał nieco na wadze i teraz, idąc za trendem panującym wśród twórców oprogramowania P2P, dodatkowo oferuje zintegrowany odtwarzacz plików multimedialnych.

µTorrent 3.1 pozwala na kolejkowanie zadań, ustalanie limitów szybkości i nadawanie priorytetów. Teraz oferuje także prosty odtwarzacz multimedialny, który umożliwia podgląd nawet tych plików , których pobieranie nie zostało jeszcze ukończone.

Warto dodać, że twórcy oprogramowania przygotowali także wersję "Plus" programu, która dodatkowo zabezpiecza użytkowników sieci P2. przed wirusami, posiada szersze wsparcie dla różnych formatów plików i pozwala konwertować multimedia, tak aby można było je odtwarzać na popularnych przenośnych odtwarzaczach. Warto także wspomnieć o module, który zapewni zdalny dostęp do pobieranych plików przez przeglądarkę internetową.

Wbudowany skaner antywirusowy to rozwiązanie BitDefendera. Program posiada wsparcie dla kodeków MPEG-4. H.264, Theora, VP8, MP3, AAC i AC-3. W trakcie pobierania plików możliwe jest odtwarzanie filmów HD. Z kolei multimedia można konwertować do plików, które następnie można odtwarzać na popularnych urządzeniach działających w oparciu o system iOS lub Android oraz konsolach do gier Xbox 360 i PlayStation 3. Funkcja Remote Web pozwoli w pełni i zdalnie kontrolować proces pobierania plików przez przeglądarkę internetową.

Za wszystkie udogodnienia wersji "Plus" trzeba zapłacić niespełna 2. dolarów - jest to opłata roczna.

Darmową wersje µTorrenta 3.1 dla systemu Windows można pobrać z naszego działu z plikami klikając poniżej.

SW

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)