Nowy telefon Samsunga z dwiema kartami SIM

Nowy telefon Samsunga z dwiema kartami SIM

Nowy telefon Samsunga z dwiema kartami SIM
Źródło zdjęć: © Samsung
06.01.2010 16:02

Samsung rozpoczyna nowy rok wprowadzając na rynek dwukartowy telefon Duoz C6112. Ten klasyczny slider z powodzeniem wybawi nas z konieczności obsługiwania i noszenia przy sobie dwóch telefonów. Jego atuty to przede wszystkim prostota i wygoda obsługi

Przełączanie między kartami wymaga tylko jednego ruchu palcem, a najważniejsze funkcje multimedialne są zawsze pod ręką. Całość uzupełnia zgrabna obudowa o wymiarach 105,8 x 5. x 16,5 mm i przystępna cena - 699 PLN.

Obraz
© (fot. Samsung)

Wszystkimi możliwościami nowego Duoza możemy z łatwością zarządzać dzięki dużym i wygodnym przyciskom funkcyjnym, wysuwanej klawiaturze oraz wyświetlaczowi QVGA o przekątnej 2,4”. W wolnej chwili możemy skorzystać z aparatu o rozdzielczości 2 MPix, odtwarzacza muzycznego, radia FM z funkcją nagrywania lub szybkiego dostępu do portali społecznościowych.

Dzięki funkcji Rozpoznanie muzyki można poznać tytuł i wykonawcę dowolnej piosenki, a funkcja Sfałszowane połączenie może okazać się naprawdę pomocna, gdy znajdziemy się w podbramkowej sytuacji –. pozwala ona na sztuczne wywołanie połączenia z naszym telefonem. Najnowszy dualny telefon Samsung wyposażono również w funkcję Wiadomości alarmowej, która pozwala na szybkie zawiadomienie wybranych osób, w razie kłopotów.

Duoz C6112 dostępny jest w sprzedaży od początku stycznia w dwóch wersjach kolorystycznych: czerwonej oraz szaroniebieskiej. Cena sugerowana: 699 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)