Nowy starter Red Bull Mobile z darmowym YouTubem

Nowy starter Red Bull Mobile z darmowym YouTubem08.04.2013 10:00
Nowy starter Red Bull Mobile z darmowym YouTubem
Źródło zdjęć: © Telepolis

Mam specjalną propozycję dla najtańszego celebryty w Polsce. Może zamiast doładowywać się za 100 zł miesięcznie wypróbować nowy starterek z RBM - pisze na swoim blogu Marcin Gruszka.

Od 6. kwietnia w sprzedaży będzie dostępny nowy starter Red Bull Mobile na kartę z bezpłatnym dostępem do serwisu YouTube. Na karcie znajdują się: 1 zł do wydania na wszystkie usługi w cenniku i 3 zł do wydania na rozmowy i wiadomości SMS/MMS do krajowych sieci komórkowych.

Darmowy YouTube w telefonie

Aby skorzystać z darmowego YouTube'a należy wejść za pomocą telefonu na m.redbullmobile.pl i w sekcji Darmowy YouTube kliknąć "Chcę wziąć udział". W ramach promocji można oglądać filmy na www.youtube.pl, m.youtube.pl oraz przez aplikację YouTube w telefonie bez opłat za transmisję danych.

Na start przyznawane jest 25. MB transferu ważne przez 10 dni. Po każdym doładowaniu klient otrzymuje ponadto darmowe pakiety MB:

- 5-9 zł - 10 MB,
- 10-24 zł - 100 MB,
- 25-49 zł - 1 GB,
- 5. zł lub więcej - 2 GB.

Po wykorzystaniu pakietu, nadal można korzystać z darmowego internetu, ale z ograniczoną prędkością.

Aby otrzymać nielimitowany pakiet SMS-ów do wszystkich sieci należy użyć kodu _ 111297*1# _, a następnie doładować konto kwotą przynajmniej 30 zł. Ważność pakietu to 30 dni.

Podstawowe stawki oferty Red Bull Mobile na kartę to: 29 gr za minutę rozmowy, 9 gr za SMS i 19 gr za MMS - stawki obowiązują do wszystkich krajowych sieci.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)