Nowy spieniacz do mleka SM 9688 marki Severin

Nowy spieniacz do mleka SM 9688 marki Severin

Nowy spieniacz do mleka SM 9688 marki Severin
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
02.01.2013 14:18

Spieniacz do mleka Severin SM 9688 ma przygotować piankę za jednym naciśnięciem przycisku. Urządzenie posiada także charakterystyczny design - dzięki świecącym na niebiesko diodom kontrolnym, ustawiona temperatura jest zawsze dobrze widoczna.

Mleko spieniane jest w zdejmowanym pojemniku ze stali nierdzewnej, który może być myty w zmywarce do naczyń. Do wyboru mamy cztery poziomy temperatury: 45. 55, 60 i 65º C - dzięki czemu możemy zmienić zwykłe espresso w cafe latte, czy latte macchiato. Jednorazowo można spienić 260 ml ciepłego lub zimnego mleka. System 360º pozwala umieścić pojemnik na podstawie z każdej strony. Wyjmowane elementy urządzenia po umyciu mogą zostać umieszczone na tylnej ściance obudowy, co oszczędza miejsce.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

System indukcyjny ma dbać o to, żeby mleko się nie przypaliło. SM 968. umożliwia nie tylko spienianie mleka, ale również podgrzewanie go do pożądanej temperatury. Specjalny otwór w pokrywie pozwala wzbogacić je różnymi dodatkami, takimi jak kakao, cynamon, czy syropy smakowe. Urządzenie automatycznie wyłącza się kiedy nie jest używane, co oszczędza energię elektryczną. Spieniacz SM 9688 dostępny jest w kolorystyce srebrno-czarnej.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)