Nowy router TP-LINK TL-WR743ND

Nowy router TP‑LINK TL‑WR743ND

Nowy router TP-LINK TL-WR743ND
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
31.08.2011 11:23, aktualizacja: 22.09.2011 14:17

Nowy router TP-LINK TL-WR743ND 150Mbps Wireless AP/Client Router to rozwiązanie dla osób znajdujących się poza zasięgiem standardowej (przewodowej) infrastruktury pozwalającej na dostęp do internetu. Najnowszy router TP-LINK, dzięki zaimplementowanej funkcji klienta WISP, umożliwia skonfigurowanie szybkiej, lokalnej sieci bezprzewodowej bazującej na połączeniu od dostawcy internetu radiowego.

Urządzenie fabrycznie skonfigurowane jest do pracy w trybie AP (punkt dostępowy) i bezpośrednio po wyjęciu z pudełka gwarantuje przechwycenie sygnału WISP, co pozwala na udostępnienie połączenia internetowego. Po ustanowieniu połączenia Internetowego przez router TL-WR743ND użytkownicy mogą podłączać swoje urządzenia za pomocą kabla (np. PC lub konsole) lub bezprzewodowo (netbooki, tablety oraz smartfony).

Router TL-WR743ND oferuje przesyłanie danych z prędkością do 150Mbps. TP-LINK TL-WR743ND zapewnia także wsparcie dla standardu pasywnego zasilania PoE (Passive Power over Ethernet), co jest szczególnie przydatne w sytuacji, gdy router ma być zainstalowany w miejscach, gdzie nie są dostępne gniazdka sieci elektrycznej –. np. na zewnątrz budynku. Rozwiązanie takie umożliwia umieszczenie routera w optymalnej lokalizacji. Urządzenie zapewnia możliwość poprowadzenia zasilania PoE na odległość do 30 metrów.

Na obudowie TL-WR743ND znajdziemy także przycisk QSS (Quick Security Setup), po naciśnięciu którego automatycznie zostanie zestawione bezpieczne i stabilne połączenie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)