Nowy router LTE od ZTE

Nowy router LTE od ZTE

Nowy router LTE od ZTE
Źródło zdjęć: © Telepolis
01.08.2013 01:05, aktualizacja: 01.08.2013 09:07

ZTE przedstawił nowy, kompaktowy router MF253, który potrafi rozdzielić transfer w technologii LTE pomiędzy 32 urządzenia pracujące w sieci firmowej lub domowej.

Urządzenie zapewnia pobór danych na poziomie do 100 Mb/s oraz upload z prędkością do 50 Mb/s, rozsyłając sygnał nawet do 32 jednostek roboczych w biurze lub użytkowników w sieci domowej. ZTE przewidziało specjalne wersje routera MF253 dostosowane do różnych wymogów widma LTE obecnych na rynkach Ameryki, Europy i Chin.

Dodatkowo producent wyposażył urządzenie w zewnętrzną antenę, która pomoże uzyskać lepszą jakość połączenia i silniejszy sygnał na mniej zurbanizowanych obszarach. Zaimplementowana technologia MIMO (multiple-input multiple-output) sprawia, że wielu użytkowników korzystających jednocześnie z możliwości routera ZTE odbiera dobrej jakości sygnał. Dla wygody użytkowników router został wyposażony w porty USB, dzięki czemu może on służyć jako biurowe centrum informacji, po podłączeniu do zewnętrznego dysku pamięci masowej.

W komunikacie prasowym producenta zabrakło informacji na temat planowanej ceny urządzenia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)