Nowy robot planetarny Philips

Nowy robot planetarny Philips

Nowy robot planetarny Philips
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
16.09.2014 11:11

Philips wprowadza na rynek nowego robota planetarnego. To pierwszy tego typu robot, który został zaprojektowany z uchylnym ramieniem miksującym.

Charakterystyczna konstrukcja z uchylnym ramieniem miksującym podnosi się pod kątem, aby zapewnić dostęp do misy. W ten sposób pozwala szybko i łatwo sprawdzać konsystencję wyrabianej masy, dodawać składniki lub mocować i zdejmować różne końcówki. W celu zamknięcia ramienia miksującego wystarczy popchnąć je jedną ręką, bez potrzeby używania dodatkowych przycisków czy gałek.

Miksowanie planetarne polegające na ruchu mieszadła do przodu i do tyłu zamiast w jednostajnej linii po okręgu sprawia, że końcówki do wyrabiania, ubijania i miksowania pracują na całej przestrzeni misy, co zapewnia dokładne mieszanie składników na gładkie masy.

Duża, metalowa misa o pojemności 4 l pozwala wyrobić do 130. g ciasta, co oznacza nawet cztery 30-centymetrowe pizze lub dwa bochenki chleba za jednym razem. Silnik urządzenia ma moc 900 W i umożliwia pracę z 7 różnymi poziomami prędkości.

Cena, w zależności od wyposażenia: 1360 – 1590 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)