Nowy profil w Simplusie

Nowy profil w Simplusie

27.01.2010 12:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W Simplusie w taryfie Twój Profil został udostępniony nowy profil – Bliskie Numery. Dają one możliwość korzystania z nielimitowanych rozmów i SMS-ów z TRZEMA bliskimi osobami w sieci Plus.

Aby skorzystać z oferty Bliskie Numery, należy wpisać na klawiaturze telefonu kod aktywacyjny usługi: 10451*4. nrtelwsieciPlus#, a następnie nacisnąć przycisk inicjujący połączenia. Aktywacja usługi na 30 dni kosztuje 5 zł dla każdego numeru.

Oferta jest dostępna tylko w taryfie Twój Profil. Użytkownicy, którzy z niej korzystają i mają aktywny inny profil, muszą go dezaktywować, jeśli chcą przejść na profil Bliskie Numery (jednocześnie można korzystać tylko z jednego profilu).

Użytkownicy korzystający dotychczas z innej taryfy niż Twój Profil w celu skorzystania z nowej oferty muszą przejść na taryfę Twój Profil, stosując kod 14750. (nie ma możliwości powrotu do wcześniejszej taryfy).

Aktywny użytkownik może w dowolnej chwili sprawdzić za pomocą bezpłatnego kodu 10451. okres ważności ustawionych Bliskich Numerów oraz ich aktualny wykaz.

Aby w dowolnej chwili zmienić ustawione Bliskie Numery, wystarczy dezaktywować wcześniej wybrane numery, stosując bezpłatny kod 10401*48nrtelwsieciPlus#.

Ustawione Bliskie Numery są automatycznie przedłużane co 30 dni, pod warunkiem że na koncie użytkownika są dostępne środki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)