Nowy profil w Simplusie

Nowy profil w Simplusie27.01.2010 12:28
Nowy profil w Simplusie

W Simplusie w taryfie Twój Profil został udostępniony nowy profil – Bliskie Numery. Dają one możliwość korzystania z nielimitowanych rozmów i SMS-ów z TRZEMA bliskimi osobami w sieci Plus.

Aby skorzystać z oferty Bliskie Numery, należy wpisać na klawiaturze telefonu kod aktywacyjny usługi: 10451*4. nrtelwsieciPlus#, a następnie nacisnąć przycisk inicjujący połączenia. Aktywacja usługi na 30 dni kosztuje 5 zł dla każdego numeru.

Oferta jest dostępna tylko w taryfie Twój Profil. Użytkownicy, którzy z niej korzystają i mają aktywny inny profil, muszą go dezaktywować, jeśli chcą przejść na profil Bliskie Numery (jednocześnie można korzystać tylko z jednego profilu).

Użytkownicy korzystający dotychczas z innej taryfy niż Twój Profil w celu skorzystania z nowej oferty muszą przejść na taryfę Twój Profil, stosując kod 14750. (nie ma możliwości powrotu do wcześniejszej taryfy).

Aktywny użytkownik może w dowolnej chwili sprawdzić za pomocą bezpłatnego kodu 10451. okres ważności ustawionych Bliskich Numerów oraz ich aktualny wykaz.

Aby w dowolnej chwili zmienić ustawione Bliskie Numery, wystarczy dezaktywować wcześniej wybrane numery, stosując bezpłatny kod 10401*48nrtelwsieciPlus#.

Ustawione Bliskie Numery są automatycznie przedłużane co 30 dni, pod warunkiem że na koncie użytkownika są dostępne środki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)