Nowy plan taryfowy TP z 250 minutami

Nowy plan taryfowy TP z 250 minutami
Źródło zdjęć: © tpsa

03.12.2007 13:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od 1. grudnia klienci Telekomunikacji Polskiej mogą zamawiać nowy plan telefoniczny z pakietem 250 minut na rozmowy w cenie abonamentu. Można je wykorzystać na połączenia do wszystkich sieci stacjonarnych i przez całą dobę. Niewykorzystane w danym miesiącu minuty przechodzą na kolejny okres rozliczeniowy.

Nowy _ plan tp 250 _ jest przeznaczony dla klientów indywidualnych, którzy potrzebują pakietu minut wystarczającego na kilka godzin rozmów do wykorzystania niezależnie od pory dnia. Teraz za 70 zł brutto miesięcznie będą mogli przez 250 minut rozmawiać lub łączyć się z Internetem bez dodatkowych opłat.

Po wykorzystaniu 250 minut, połączenia na numery stacjonarne kosztuje 0,20 zł w godzinach szczytu (od 8 do 20) lub 0,10 zł poza szczytem, w weekendy i święta.

Minuta rozmów do krajów Unii Europejskiej, USA czy Kanady kosztuje 0,49 zł w godzinach szczytu i 0,39 zł poza szczytem, w weekendy i święta. Z kolei za minutę połączenia do sieci komórkowych klienci zapłacą odpowiednio 0,66 zł lub 0,63 zł.

Podobnie, jak w przypadku innych planów rozliczanych sekundowo, klient płaci wyłącznie za czas rozmowy, nie ponosi też opłaty za rozpoczęcie połączenia. Ponadto może skorzystać z usług obniżających ceny połączeń, m.in.: wybrane numery, rozmowy z rabatem czy pakiet minut międzynarodowych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)