Nowy pilot uniwersalny Logitech Harmony Touch

Nowy pilot uniwersalny Logitech Harmony Touch
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

04.10.2012 12:07, aktual.: 08.10.2012 14:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Logitech pokazał nowy model pilota uniwersalnego o nazwie Harmony Touch. Urządzenie, wyposażone w kolorowy ekran dotykowy, umożliwia kontrolę nad 15 urządzeniami jednocześnie.

Logitech Hormony Touch został wyposażony w 2,4-calowy ekran dotykowy, który umożliwia sterowanie zaawansowanymi funkcjami sprzętu, jak również wyświetlenie listy ikon 5. ulubionych kanałów telewizyjnych. Każdą ikonę można dowolnie zmienić, lub też skorzystać z gotowych zestawów przygotowanych przez producenta. Aby skonfigurować pilota, konieczne jest jego połączenie z komputerem i za jego pomocą dokonanie odpowiednich zmian i ustawień.

Pilot Logitech Harmony Touch jest kompatybilny z ponad 225,00. urządzeniami ponad 5,000 marek. Pilot jest ładowany za pomocą dołączonej do zestawu stacji bazowej. Według deklaracji producenta, pilotem bez problemu obsłużymy także zaawansowane funkcje nowoczesnych telewizorów jak np. funkcje Smart TV, nagrywanie programów, czy elektroniczne przewodniki EPG. W przypadku braku jakiejś komendy w bazie istnieje możliwość "nauczenia" pilota Harmony poleceń z oryginalnego pilota danego sprzętu. Pilot działa tylko w przypadku sprzętów obsługiwanych na podczerwień.

Pilot wyposażony jest w akumulator litowo-jonowy. Szacowany czas pełnego ładowania baterii to 4 godziny. Po pełnym naładowaniu baterii pilot działa około 6-7 dni w zależności od intensywności użytkowania. Nieprzerwanie pilot może działać do 7. godzin. W zestawie znajduje się natomiast podstawka pod pilota, która jest jednocześnie jego ładowarką.

Cena: 759 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)