Firma Nokia chce opatentować projekt nowego urządzenia. Może to być telefon komórkowy lub też podręczny komputer. Jak widać na projekcie, urządzenie składać się będzie z czterech części, które będzie można rozkładać.
Dwa elementy mają służyć za klawiaturę QWERTY, a pozostałe dwa za ekran lub ekrany. O nowym rozwiązaniu na razie nie wiadomo nic pewnego, więc pozostaje jedynie obejrzenie szkiców koncepcyjnych.