Nowy okap wyspowy Samsung HDC9B90UX

Nowy okap wyspowy Samsung HDC9B90UX

Nowy okap wyspowy Samsung HDC9B90UX
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
17.05.2012 14:37

Wyspa to coraz częściej wykorzystywane rozwiązanie w aranżacji wnętrza nowoczesnej kuchni. To doskonałe miejsce uzupełniające zabudowę o dodatkowy blat do pracy i schowki. W kuchni połączonej z salonem wyspa w atrakcyjny sposób wydziela strefy o różnym przeznaczeniu oraz staje się idealnym miejscem na kulinarne przygody. Z myślą o entuzjastach takiego rozwiązania Samsung do swojej oferty wprowadza okap wyspowy. Model HDC9B90UX pozwoli pozbyć się intensywnych zapachów i oparów, a także będzie atrakcyjnym elementem wyposażenia.

Adaptacja wyspy kuchennej często wymaga niestandardowych rozwiązań. Możemy na niej zainstalować takie urządzenia do zabudowy jak płyta indukcyjna, czy płyta gazowa. Jednak każde stanowisko do gotowania wymaga okapu. W przypadku wyspy potrzebny jest specjalny okap, który mocowany jest do sufitu. Tak wyeksponowany sprzęt w kuchni powinien łączyć w sobie atrakcyjny wygląd i funkcjonalność.

Nowy okap marki Samsung posiada wykończenie ze stali nierdzewnej. Model HDC9B90UX został wyposażony w dotykowy panel i niebieski wyświetlacz LED. Miejsce pracy na wyspie oświetlą żarówki halogenowe, które emitują jasne światło. Model Samsung HDC9B90UX, wyposażony jest w specjalne węglowe i aluminiowe filtry, które zatrzymują zanieczyszczenia i tłuszcz, pomagając w utrzymaniu kuchni w czystości.

Oferowane w okapie cztery opcje prędkości wentylacji, umożliwiają eliminację zapachów, pary i dymu, powstających podczas gotowania nawet kilku potraw jednocześnie. Dodatkowo, funkcja Booster pozwala na natychmiastowe osiągnięcie maksymalnej wydajności działającego wyciągu. Ponadto opcja AirClean uruchamia okap automatycznie, co godzinę na 1. minut na minimalnej prędkości, co pozwala na regularne oczyszczanie powietrza.

Sugerowana cena detaliczna: 2 899 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)