Nowy okap kuchenny Numia Ciarko Design

Nowy okap kuchenny Numia Ciarko Design
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

15.11.2013 11:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Numia, nowy model linii Ciarko Design, to propozycja zgodna z najnowszymi trendami wzorniczymi. Okap wyróżnia się oryginalną formą i pionowym układem. Silnik w nowym okapie Numia wyróżnia się cichą pracą – poziom dźwięku wynosi tylko 49 dBA. Na funkcjonalność urządzenia wpływają również takie rozwiązania, jak: oświetlenie LED, sterowanie dotykowe, timer, czy 4-poziomowa regulacja pracy okapu.

Numia, nowy model linii Ciarko Design, to propozycja zgodna z najnowszymi trendami wzorniczymi. Okap wyróżnia się oryginalną formą i pionowym układem.

Silnik w nowym okapie Numia wyróżnia się cichą pracą –. poziom dźwięku wynosi tylko 49 dBA. Na funkcjonalność urządzenia wpływają również takie rozwiązania, jak: oświetlenie LED, sterowanie dotykowe, timer, czy 4-poziomowa regulacja pracy okapu.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Okap kuchenny Numia wykonany został ze stali, aluminium i czarnego szkła. Może on pracować w trybie pochłaniacza lub wyciągu. Powietrze zasysane jest zarówno szczelinowo, jak i od spodu. Urządzenie jest szerokie na 6. cm i charakteryzuje się wydajnością 720 m³/h.
Cena: 2490,00 zł brutto

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)