Nowy Norton - jeden program, wszystkie opcje

Nowy Norton - jeden program, wszystkie opcje
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

01.10.2014 14:14, aktual.: 01.10.2014 15:12

Symantec połączył dziewięć swoich kluczowych produktów w Norton Security - jedną usługę dostępną w ramach subskrypcji. Norton Security to wielowarstwowe rozwiązanie zabezpieczające, które chroni użytkowników wszystkich platform przed zagrożeniami.

Norton Security to jedno rozwiązanie, które chroni zarówno komputery PC i Mac, jak i smartfony i tablety z systemem Android, iPhone’y oraz iPady. Do kluczowych funkcji i zabezpieczeń Norton Security należą:

Stopień wydajności i ochrony. Według trzech różnych, niezależnych testów przeprowadzonych we wrześniu 201. r., Norton Security nie tylko jest najszybszym produktem zabezpieczającym, ale również osiągnął 100-procentowy wynik w teście „czasu do rozpoczęcia ochrony”, blokując wszystkie złośliwe programy w pierwszym dniu, oraz 100-procentowy wynik w teście „ochrony przed lukami w zabezpieczeniach”

Technologie. Nowy Norton opiera się na technologiach Norton, takich jak Insight, SONAR oraz monitorowanie przy użyciu agresywnych technik wykrywania, które umożliwiają identyfikowanie nawet najbardziej odpornych zagrożeń. Ponadto rozwiązania Safe Web, Scam Insight, Download Insight oraz Anti-Phishing współpracują, aby określić, czy dana witryna jest częścią socjotechnicznego ataku.

Gwarancja 100-procentowej ochrony. Symantec jest tak przekonany o skuteczności Norton Security, że oferuje 100-procentową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli ekspert Nortona nie zdoła usunąć zagrożenia z komputera PC lub Mac.

Udoskonalone rozwiązanie Identity Safe. Identity Safe to bezpieczna skrytka na hasła, która zapamiętuje, chroni i automatycznie wprowadza nazwy i hasła użytkownika. Coraz częściej słyszy się o kradzieżach haseł, które kończą się włamaniami i ujawnianiem informacji. Identity Safe pomoże zapobiec utracie lub kradzieży danych logowania.

Analiza aplikacji mobilnych. Narzędzie analityczne Norton Mobile Insight przegląda aplikacje udostępniane w ponad 20. sklepach, aby ustalić charakter ich działania. Norton Mobile Insight chroni przed szkodliwymi aplikacjami, które ujawniają informacje osobiste lub zawartość urządzenia, zmieniają ustawienia, umieszczają reklamy na pasku powiadomień, obciążają baterię lub sieć. Dzięki temu, konsumenci zyskują wgląd w to, jakie informacje gromadzą o nich aplikacje i koszty transmisji danych.

Zapasowe kopie plików i zdjęć. Użytkownicy mogą opcjonalnie nabyć 2. GB miejsca na kopie zapasowe, aby chronić osobiste pliki, zdjęcia, filmy i inne dane, które przechowują w swoim komputerze PC.

• Analiza globalnych zagrożeń i bezpłatna pomoc techniczna. Norton Security oferuje całodobowe, telefoniczne i internetowe wsparcie technicznych ekspertów. Jest ono dostępne bez dodatkowych kosztów przez okres jednego roku.

Cena:
Norton Security na jedno urządzenie wynosi 16. PLN rocznie, a cena Norton Security z Backupem na 10 urządzeń — 299 PLN rocznie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)