Nowy mostek Wi-Fi Linksys WET610N

Nowy mostek Wi‑Fi Linksys WET610N

Nowy mostek Wi-Fi Linksys WET610N
29.06.2010 10:11, aktualizacja: 29.06.2010 10:23

Linksys zaprezentował dwupasmowy mostek WET610N. Zaprojektowano go w celu łączenia urządzeń i sieci Ethernet z szybkimi sieciami bezprzewodowymi w standardzie N.
Przeznaczony jest dla fanów multimediów, którzy potrzebują szybkiego transferu plików, np. filmów w wysokiej rozdzielczości.

WET610. umożliwia połączenie dwóch sieci, bezprzewodowej i przewodowej, w jedną. Tym samym zwiększa wydajność istniejącej sieci (jeśli jest np. w standarzie G) i znakomicie nadaje się do bezprzewodowego udostępniania muzyki, zdjęć i innych zasobów zgromadzonych na domowych urządzeniach. Można do niego podłączyć telewizory, nagrywarki cyfrowe, dekodery, drukarki, skanery, konsole do gier i urządzenia pamięci masowej.

Mostek minimalizuje ilość zakłóceń dzięki możliwości wyboru dwóch pasm –. 2,4 lub 5 GHz. Każde z nich gwarantuje wydajność, dzięki której można uzyskać szybki transfer danych przy stabilnym zasięgu i ograniczonej liczbie martwych punktów. Urządzenie ma za zadanie zastąpić istniejący mostek Wireless-G (WET54G) oraz kartę sieciową dla graczy Dual-Band Wireless N (WGA600N).

Obraz
© (fot. Linksys)

WET610. może działać na wszystkich platformach i w każdym systemie operacyjnym. Oferowany jest wraz z kreatorem sieci Easy Links Advisor, który krok po kroku przeprowadza przez szczegóły instalacji Funkcja Wi-Fi Protected Setup umożliwia uruchomienie bezpiecznego połączenia bezprzewodowego pomiędzy mostkiem a innymi urządzeniami w sieci.

Nowa, pionowa sylwetka sprawia, że WET610N zajmuje niewiele miejsca. Urządzenie dostępne w cenie 359 zł z VAT.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)