Nowy, lepszy Camera Genius już dostępny

Nowy, lepszy Camera Genius już dostępny

Nowy, lepszy Camera Genius już dostępny
Źródło zdjęć: © iPhoneBlog.pl
17.08.2009 12:20, aktualizacja: 27.08.2009 13:21

W App Store znalazła się nowa, poprawiona wersja aplikacji Camera Genius. Oprócz dodanej funkcji zoom i kompatybilności z OS 3, aplikacja otrzymała również nowy interfejs użytkownika. Camera Genius ma za zadanie rozszerzyć możliwości użytkownika korzystającego z aparatu w iPhone’ie. Jedną z dodatkowych funkcji jest czasowe samowyzwalanie migawki. Program można również skonfigurować w ten sposób, że zdjęcie zostanie zrobione po tym jak wypowiemy jakieś słowo – np. ’seeeer’. Kolejnym usprawnieniem są linie siatki dodane na wyświetlaczu. Mają one ułatwić wypoziomowanie aparatu i odpowiednie kadrowanie zdjęcia.

W nowej wersji Camera Genius zdjęcie można będzie wykonać dotykając którejkolwiek części wyświetlacza –. nie trzeba więc szukać małej ikonki, w którą musimy trafić. Z pewnością ułatwi to utrwalanie wspomnień w bardziej karkołomnych sytuacjach. Wprowadzono również namiastkę stabilizacji obrazu. Przy włączonej opcji stabilizacji zdjęcie zostanie zrobione dopiero w momencie, kiedy sensory iPhone przestaną rejestrować drżenie naszych rąk. Nie jest to może prawdziwa stabilizacja obrazu, ale zawsze to coś.

Producenci zapewniają, że w następnej aktualizacji Camera Genius będzie dodawać do wykonanego zdjęcia dane geotag. Aplikacja zawiera również wbudowany mini-przewodnik objaśniający podstawy fotografii –. kadrowanie, oświetlenie itp.

Aplikacja Camera Genius dostępna jest w App Store za 0,9. USD.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)