Nowy ekspres do kawy KRUPS EA8432

Nowy ekspres do kawy KRUPS EA8432

Nowy ekspres do kawy KRUPS EA8432
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
04.04.2013 14:44

KRUPS wprowadza na polski rynek nowe urządzenie - automatyczny ekspres do kawy KRUPS EA8432. Model ten wyposażono w kolorowy wyświetlacz dotykowy oraz nowe akcesorium auto-cappuccino.

Nowy ekspres KRUPS pozwala na przygotowanie szerokiego wachlarza kaw czarnych i mlecznych. Od intensywnego ristretto, przez espresso, dużą czarną kawę, aż po kawy mleczne.

Dzięki wyposażeniu w nowe akcesoria auto-cappuccino ekspres ułatwia spienianie mleka. Producent zapewnia, że pianka jest delikatna, o aksamitnej konsystencji i długo utrzymuje się na powierzchni kawy. Dwa ustawienia: cappuccino i latte machiato pozwalają zachować dobrane do danego rodzaju kawy proporcje mlecznej pianki i mleka. System auto–cappuccino skonstruowany jest w taki sposób, aby podczas spieniania mleka nie wydostawało się ono poza filiżankę, co ułatwia utrzymanie porządku w kuchni.

Miłośnicy konkretnych i intensywnych smaków kaw czarnych mogą każdy przepis modyfikować w zależności od indywidualnych upodobań, zmieniając wielkość, moc i ilość filiżanek.

Dodatkowym rozwiązaniem jest potencjometr zastosowany w ekspresie EA8432. Ocenia on optymalną ilość zmielonej kawy koniecznej do przygotowania wybranego napoju (inna ilość np. dla ristrestto inna dla espresso).

Stosunkowo innowacyjnym elementem urządzenia jest kolorowy wyświetlacz dotykowy, który ma ułatwić obsługę ekspresu. Nowy ekspres KRUPS wyposażono również w opatentowany kompaktowy system grzewczy Thermoblock, który dba o błyskawiczne podgrzewanie wody oraz optymalną temperaturę parzenia kawy. Dzięki wyposażeniu w charakterystyczny dla profesjonalnych urządzeń metalowy, stożkowy młynek żarnowy, z regulacją stopnia zmielenia kawy, ekspres pozwala dostosować grubość zmielonych ziaren do rodzaju wybranego przez nas napoju.

W modelu KRUPS EA843. znajdziemy również system filtracji wody, zapewniający lepszy smak kawy, a także przedłużający czas eksploatacji urządzenia. Dzięki niemu nie musimy przejmować się twardością wody, kamieniem, czy nieprzyjemnym zapachem lub smakiem. System ten oparty jest na opatentowanej technologii filtracji jonowej konkretnej porcji wody potrzebnej do przygotowania wybranej przez nas kawy.

Cena: ok. 300. zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)