Nowy "czekoladowy" telefon od LG

Nowy "czekoladowy" telefon od LG

Nowy "czekoladowy" telefon od LG
Źródło zdjęć: © lg
22.07.2009 15:05, aktualizacja: 23.07.2009 10:09

Firma LG wkrótce wprowadzi na rynek nowy model najpopularniejszego telefonu. Firma LG Electronics, poinformowała o opracowaniu nowej generacji modelu LG Chocolate - najpopularniejszego telefonu w historii firmy

Firma LG Electronics, poinformowała o opracowaniu nowej generacji modelu LG Chocolate - najpopularniejszego telefonu w historii firmy.

Nowy telefon, opracowany przez ten sam zespół projektowy, który stworzył poprzednią wersję modelu, ma charakterystyczną konstrukcję, zapewniającą optymalne wykorzystanie wszystkich funkcji urządzenia i jego wydajności. Nowy LG Chocolate będzie wyposażony w nowy rodzaj ekranu, oferujący maksymalną użyteczność przy zachowaniu minimalistycznego stylu i kompaktowej konstrukcji poprzednika.

Obraz
© (fot. lg)

Nowy telefon LG Chocolate jest czwartym modelem z serii LG Black Label. Pierwszy LG Chocolate wszedł na rynek na całym świecie w maju 200. r. i szybko stał się najpopularniejszym telefonem w historii firmy. W tym samym roku telefon został wyróżniony za nowatorskie wzornictwo, zdobywając międzynarodowe prestiżowe nagrody Red Dot Design oraz iF Design. Pozostałe telefony z serii Black Label to: LG Shine w obudowie ze stali nierdzewnej, oraz LG Secret z klasyczną i elegancką obudową wykonaną z włókien węglowych oraz hartowanego szkła.

Prezentacja nowego telefonu LG Chocolate została zaplanowana na sierpień.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)