Nowy cennik GaduAIR

Nowy cennik GaduAIR

Nowy cennik GaduAIR
17.11.2010 13:36

Od połowy grudnia zacznie obowiązywać nowy cennik usług pre-paid telefonii komórkowej GaduAIR. Pośród zmian m.in.: niższe stawki na transmisję danych w Eurostrefie oraz doładowanie zKonta naKonto.

Od 15.12.201. nastąpią niewielkie zmiany w cenniku usług GaduAIR. W nowym cenniku obniżeniu ulega koszt transmisji danych w obrębie Eurostrefy. Wprowadzona zostaje dodatkowa usługa „doładowanie zKonta naKonto” pozwalająca w prosty sposób doładować z własnych środków telefon innego użytkownika w sieci GaduAIR.

Z cennika znika kilka pozycji dotyczących mniej popularnych usług. Funkcjonalność płatnej usługi "Wiadomość SMS na komunikator Gadu-Gadu" pozostaje dostępna w bezpłatnej usłudze "GG czat SMS". Zmiana ta ucieszy szczególnie osoby, które nie chcą stracić pilnych wiadomości, które wysyłają do nich znajomi na Gadu-Gadu. W tej unikalnej usłudze użytkownik odbiera na komórce wiadomości otrzymane na swój profil w GG i odpowiada na nie SMS-ami. Odpowiedź zostaje natychmiast dostarczona adresatowi. Usługę można bezpłatnie aktywować kodem 1241#.

Zmiana cennika nie skutkuje w żadnej mierze wzrostem cen ani zmianami w aktualnie dostępnych promocjach.

Nowy cennik do pobrania TUTAJ

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)