Nowy bezprzewodowy Gigaset SL370

Nowy bezprzewodowy Gigaset SL370

06.07.2007 16:44, aktual.: 06.07.2007 17:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Siemens wprowadza na rynek nowy telefon bezprzewodowy Gigaset SL370, obsługujący technologie Bluetooth.

Siemens wprowadza na rynek nowy telefon bezprzewodowy Gigaset SL370. Ergonomiczna obudowa w kolorze czarnym posiada chromowane elementy. Telefon obsługuje technologię Bluetooth, która umożliwia podłączenie do telefonu bezprzewodowego zestawu słuchawkowego oraz wymianę danych z telefonem komórkowym lub komputerem osobistym.

Gigaset SL370 to najmniejszy telefon bezprzewodowy w ofercie firmy Siemens — jego wymiary to 114 x 46,5 x 22,6 mm. Słuchawka przypomina wyglądem współczesne telefony komórkowe.

Pamięć telefonu może pomieścić do 250 kompletnych adresów, przy czym do każdego z nich można dodać trzy numery telefonów, adres poczty elektronicznej oraz datę urodzenia. Dane można także wprowadzać za pośrednictwem komputera w formacie programu Outlook. Oprócz tego dostępna jest funkcja "Picture CLIP", która umożliwia przypisywanie do numerów telefonów zdjęć — w takim przypadku rozmowa przychodząca ze znanego numeru jest sygnalizowana poprzez wyświetlenie zdjęcia rozmówcy na dużym, kolorowym ekranie.

Aparat wyposażono także w głośnik umożliwiający rozmowę bez użycia rąk, dzwonek wibracyjny, funkcję wysyłania wiadomości SMS, opcję "elektronicznej niani", polifoniczne dzwonki oraz organizator osobisty z kalendarzem. Użytkownicy chcący korzystać w domu z kilku telefonów mogą przypisać do stacji bazowej sześć mikrotelefonów.

Model Gigaset SL370 jest już w sprzedaży w sugerowanej cenie 399 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)