Nowy bezprzewodowy Gigaset SL370

Nowy bezprzewodowy Gigaset SL370

Nowy bezprzewodowy Gigaset SL370
06.07.2007 16:44, aktualizacja: 06.07.2007 17:00

Siemens wprowadza na rynek nowy telefon bezprzewodowy Gigaset SL370, obsługujący technologie Bluetooth.

Siemens wprowadza na rynek nowy telefon bezprzewodowy Gigaset SL370. Ergonomiczna obudowa w kolorze czarnym posiada chromowane elementy. Telefon obsługuje technologię Bluetooth, która umożliwia podłączenie do telefonu bezprzewodowego zestawu słuchawkowego oraz wymianę danych z telefonem komórkowym lub komputerem osobistym.

Gigaset SL370 to najmniejszy telefon bezprzewodowy w ofercie firmy Siemens — jego wymiary to 114 x 46,5 x 22,6 mm. Słuchawka przypomina wyglądem współczesne telefony komórkowe.

Pamięć telefonu może pomieścić do 250 kompletnych adresów, przy czym do każdego z nich można dodać trzy numery telefonów, adres poczty elektronicznej oraz datę urodzenia. Dane można także wprowadzać za pośrednictwem komputera w formacie programu Outlook. Oprócz tego dostępna jest funkcja "Picture CLIP", która umożliwia przypisywanie do numerów telefonów zdjęć — w takim przypadku rozmowa przychodząca ze znanego numeru jest sygnalizowana poprzez wyświetlenie zdjęcia rozmówcy na dużym, kolorowym ekranie.

Aparat wyposażono także w głośnik umożliwiający rozmowę bez użycia rąk, dzwonek wibracyjny, funkcję wysyłania wiadomości SMS, opcję "elektronicznej niani", polifoniczne dzwonki oraz organizator osobisty z kalendarzem. Użytkownicy chcący korzystać w domu z kilku telefonów mogą przypisać do stacji bazowej sześć mikrotelefonów.

Model Gigaset SL370 jest już w sprzedaży w sugerowanej cenie 399 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)