Nowy, 65 calowy ekran plazmowy Full HD 3D Panasonic

Nowy, 65 calowy ekran plazmowy Full HD 3D Panasonic

Nowy, 65 calowy ekran plazmowy Full HD 3D Panasonic
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
03.11.2011 15:04

Panasonic zaprezentowała nowy, 65 calowy profesjonalny ekran plazmowy, stworzony z myślą o kinie domowym. Model TH-65VX300E dołącza do rodziny dużych plazm Panasonic w formacie 3D obejmującej od tej pory ekrany 65", 85 ", 103" i 152 ".

Najnowszy ekran plazmowy Panasonic TH-65VX30. zaprezentowany na tegorocznych targach IBC w Amsterdamie jest już dostępny w sieci sprzedaży dealerskiej Panasonic w Polsce. Urządzenie przeznaczone jest dla koneserów kina domowego najwyższej jakości, a także profesjonalistów z branży post-produkcji. Model jest wyposażony w technologię 30-sto bitowego przetwarzania obrazu, która pozwala osiągnąć wyraźne i szczegółowe obrazy 3D, nawet na dużych panelach. Urządzenie pozwala dzięki temu także na podwojenie reprodukcji kolorów w porównaniu do tradycyjnych modeli. Ponadto, w porównaniu do ekranów konwencjonalnych, Panasonic TH-65VX300 zapewnia bogatszą ekspresję gradacji w ciemnych obszarach, co znacząco wpływa na zwiększenie jakości obrazu.

Użytkownicy mają możliwość osobistego skonfigurowania szeregu funkcji, dzięki którym wyświetlany obraz będzie dopasowany do ich preferencji. Klienci mają możliwość wyboru pięciu różnych niestandardowych ustawień gamy kolorów (colour gamut) wraz z modyfikowaniem RGB, regulacji krzywej gamma w pięciu wariantach, ustawienia balansu bieli oraz niezależnej kontroli wtórnych kolorów RGB lub monochromatycznych. Dodatkowo kontrola zaawansowanych pamięci pozwala na zapisywanie i katalogowanie danych.

Przy zastosowaniu w post-produkcji, wyświetlacz pozwala na wykorzystanie preferowanej w branży metody korekcji kolorów obrazów 3. obejmującej jednoczesną korekcję kolorów zarówno z lewej jak i z prawej strony ekranu. Dokładny podgląd zakresu sygnałów jest możliwy dzięki temu, że Monitor Wave Form wyświetla sygnał wideo (analogowy lub cyfrowy) w postaci amplitudy w funkcji czasu. Urządzenie pozwala także sprawdzić poziom sygnału 3D w czasie rzeczywistym.

Cena detaliczna modelu wyniesie około 30 000 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)