Nowości w Zetafonie Orange

Nowości w Zetafonie Orange

Nowości w Zetafonie Orange
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
29.03.2012 16:18, aktualizacja: 30.03.2012 08:54

Od 29 marca w Zetafonie można wybierać spośród większej liczby miesięcznych zobowiązań i telefonów w nowych, lepszych cenach. Oferta Orange na kartę z telefonem lub modemem od 1 zł, jako jedyna na rynku pozwala określić wartość miesięcznego zobowiązania z dokładnością do 5 zł. Użytkownicy mogą w ten sposób wybrać ofertę najlepiej dopasowaną do własnych potrzeb i możliwości.

Zetafon w Orange umożliwia zakup nowoczesnego telefonu lub modemu już za 1 zł, w zamian za zobowiązanie do wykonywania w czasie trwania umowy, doładowań o określonej wartości minimalnej. Można je realizować dowolną liczbą pojedynczych doładowań już od 5 zł, których suma w ciągu miesiąca powinna odpowiadać wartości zobowiązania zadeklarowanej w umowie.

W nowej ofercie Zetafon, klienci mogą wybrać czas trwania umowy oraz bardzo precyzyjnie określić wartość doładowań, do których się zobowiązują. Do wyboru jest sześć opcji miesięcznego zobowiązania: 2. zł, 30 zł, 35 zł, 40 zł 45, lub 50 zł (ceny z VAT). Klienci kupujący Zetafona mogą wybrać dowolny plan taryfowy Orange na kartę i korzystać ze wszystkich dostępnych w nich usług oraz promocji obniżających koszty połączeń i SMS-ów.

Do wyboru są:
• Orange One – zawierająca atrakcyjne bonusy po doładowaniach,
• Orange POP – z atrakcyjną, płaska stawką na połączenia oraz największym wyborem usług dodatkowych i pakietów,
• Nowe Orange GO – z taryfą malejącą, dzięki której im wyższa kwota doładowania, tym niższe stawki na usługi,
• Orange Free na kartę –. z atrakcyjną stawką na połączenia i bonusami nawet 6 GB na Internet.

Od 3. marca zmieniają się także ceny telefonów dostępnych w ofercie.

Na przykład wybierając zobowiązanie o wartości 3. zł z umową na 36 miesięcy, już za 1 zł będzie można kupić Alcatela 813F z ekranem dotykowym, klawiaturą QWERTY oraz klawiszem łatwego dostępu do Facebooka. Telefon umożliwia m. in. łatwe wysyłanie i oznaczanie zdjęć, umieszczanie komentarzy na profilach znajomych oraz synchronizację znajomych z Facebooka z własnymi książkami adresowymi.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)