Nowości w ofercie telefonii stacjonarnej TP

Nowości w ofercie telefonii stacjonarnej TP

Nowości w ofercie telefonii stacjonarnej TP
28.01.2010 14:00

Od 1 lutego klienci, którzy podpiszą umowę na telefon stacjonarny na czas określony, mogą skorzystać z jednej z 4 nowych ofert promocyjnych. Do wyboru mają: dodatkowe minuty na połączenia komórkowe, telefony w atrakcyjnych cenach, bony na zakupy i możliwość przyłączenia do sieci za symboliczną złotówkę

Wybierając jeden z planów doMowych, klient może zaoszczędzić nawet 19. zł. Wystarczy, że podpisze umowę na 12 lub 24 miesiące i zamówi pakiet 30 minut na połączenia komórkowe do wszystkich sieci za 1 zł miesięcznie.

Obraz
© Telefony dostępne w promocji. Kliknij, aby powiększyć (fot. Telekomunikacja Polska SA)

Dodatkowo, decydując się na dowolny plan doMowy z umową od 1. do 36 miesięcy, klient może wybrać jeden z pięciu nowoczesnych, bezprzewodowych telefonów stacjonarnych dostępnych już od 1 zł. Ponadto, klient bezpłatnie korzysta przez 3 miesiące z identyfikacji numeru dzwoniącego.

Osoby, które zdecydują się na korzystanie z jednego z planów doMowych przez 2 lub 3 lata mogą również liczyć na prezent - bon na zakupy wartości od 10. do 300 zł. Wartość przyznanego bonu zależy od wybranego planu i czasu, na który zostanie podpisana umowa.

Przez najbliższe 1. miesięcy TP redukuje opłatę za przyłączenie do sieci do 1 zł. Warunkiem jest podpisanie umowy na telefon na 24 miesiące.

Do końca marca 2010 klienci indywidualni podpisujący umowy na korzystanie z telefonii stacjonarnej mogą otrzymać 50 lub 30 proc. obniżki na abonament we wszystkich planach doMowych. Wystarczy podpisać umowę na 24 lub 12 miesięcy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (78)